2022 02 07

D.Sabonis grįžo po COVID-19, „Pacers“ atliko mainus ir subyrėjo kovos pabaigoje

Siaubingą sezoną NBA lygoje išgyvenanti Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ (19-36) ekipa ėmėsi permainų komandos sudėtyje.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prieš pat rungtynes su „Cleveland Cavaliers“ (33-21) klubu komandos apsikeitė žaidėjais. „Pacers“ išsiuntė antrą rezultatyviausią savo krepšininką Carisą LeVertą ir antrojo rato šaukimą mainais į šį sezoną dėl Achilo sausgyslės traumos nežaisiantį Ricky Rubio, pirmojo rato ir du antrojo rato NBA naujokų biržos šaukimus.

Ispanas R.Rubio „Pacers“ ekipoje greičiausiai tai ir nesužais nė akimirkos – jo sutartis baigiasi po šio sezono. C.LeVertas rinkdavo po 18,7 taško ir rezultatyvumu Indianos ekipoje nusileisdavo tik D.Saboniui (19,1 tšk.).

Lietuvis grįžo į aikštę po COVID-19 ligos, dėl kurios praleido trejas rungtynes, o „Pacers“ galingai pradėjo rungtynes – išvykoje pirmąjį kėlinį prieš „Cavaliers“ laimėjo net 27:12.

Svečių dominavimas tęsėsi ir vėliau (34:14), tačiau šeimininkai atsitiesė ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkartą 25:3, patys susikrovė dviženklę persvarą (80:68) ir šventė pergalę – 98:85 (12:27, 24:20, 25:21, 37:17).

„Cavaliers“ NBA Rytų konferencijoje užima 4 vietą, o trečią sykį iš eilės pralaimėjusi „Pacers“ ekipa – vos tryliktą.

D.Sabonis per 26 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė ir 4 klaidas bei užsidirbo 3 pražangas.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22, Kevinas Love‘as 19 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas (17 atk. kam.) ir Rajonas Rondo (12 rez. perd.) – po 15, Deanas Wade‘as 10.

„Pacers“: Chrisas Duarte 22, Duane‘as Washingtonas 17, Justinas Holiday 10, D.Sabonis 9 (11 atk. kam.), Keiferis Saikesas 7.

Kiti NBA rezultatai:

„Chicago Bulls“ – „Philadelphia 76ers“ 108:119

„Denver Nuggets“ – „Brooklyn Nets“ 124:104

„Minnesota Timberwolves“ – „Detroit Pistons“ 118:105

„Dallas Mavericks“ – „Atlanta Hawks“ 103:94

„Orlando Magic“ – „Boston Celtics“ 83:116

Ignas Brazdeikis „Magic“ gretose žaidė 5 minutes, nemetė nė vieno metimo, bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Houston Rockets“ – „New Orleans Pelicans“ 107:120

„Los Angeles Clippers“ – „Milwaukee Bucks“ 113:137