2023 10 30

D.Sabonis mačą baigė anksčiau laiko, bet „Kings“ sudorojo „Lakers“ žvaigždyną

Domantas Sabonis dėl šešių pražangų buvo priverstas anksčiau laiko sėsti ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (2-1) namuose dramatiškai po pratęsimo 132:127 (41:28, 25:27, 21:28, 28:32, 17:12) įveikė „Los Angeles Lakers“ (1-2).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas žaidė 34 minutes ir pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Šeštą pražangą jis gavo likus trims minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, kai kovodamas dėl kamuolio puolime stumtelėjo Anthony Davisą.

Visgi net ir lietuviui sėdus ant suolo, šeimininkai surado slaptų ginklų. Jais tapo solidžiai šį sezoną pradėjęs naujokas iš Bulgarijos Saša Vezenkovas bei Malikas Monkas.

Pagrindinio laiko pabaigoje paskutinį žodį tarė LeBronas Jamesas – „Lakers“ lyderis pasiuntė komandas į pratęsimą (115:115).

Visgi papildomą mačo atkarpą „Kings“ pradėjo M.Monko ir Kevino Huerterio tritaškiais ir iš karto perėmė iniciatyvą. Galiausiai klysti ėmė ir „Lakers“ tempęs L.Jamesas, tad šeimininkai iškovojo dramatišką pergalę.

De'Aaronas Foxas mačo pabaigoje pasisuko čiurną, bet žaidė nepaisant skausmų ir vedė „Kings“ į pergalę, pelnydamas 37 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ ekipoje su 30 taškų ir 16 atkovotų kamuolių išsiskyrė A.Davisas, 27 taškus pelnė ir 15 kamuolių atkovojo L.Jamesas.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37 (8 rez. perd.), Malikas Monkas 22, Keeganas Murray 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevinas Huerteris ir Domantas Sabonis (15 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 12.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (16 atk. kam.), LeBronas Jamesas 27 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Taureanas Prince'as 20, D'Angelo Russellas 17.