2019 11 09

D.Sabonis vėl buvo arti rekordinio pasiekimo, o „Pacers“ džiaugėsi pergale

Antrą susitikimą sugrįžus po traumos Domantas Sabonis demonstravo ne tik, kad moka pelnyti taškus ir grumtis dėl kamuolių, bet ir atlikti rezultatyvius perdavimus, o lietuvio vedama „Indiana Pacers“ (5-4) namuose pagaliau susitvarkė su tame pačiame centriniame divizione rungtyniaujančia „Detroit Pistons“ (4-6) ekipa – 112:106 (27:35, 30:18, 28:19, 27:34).
Domantas Sabonis per pirmą NBA sezono mačą pelnė 27 taškus.
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Nors skirtumas tarp komandų – tik šeši taškai, Indianos klubas pamatus pergalei pasidėjo dar trečiajame ketvirtyje.

35 taškus per pirmąsias 12 minučių praleidę Nate'o McMillano auklėtiniai per kitus du ketvirčius suaktyvino gynybą ir bendrai praleido tik 37, o trečiajame kėlinuke jų persvara siekė 17 taškų (82:65).

Likus kiek daugiau nei minutei iki pagrindinio laiko pabaigos „Pistons“ puolėjas Tony Snellas deficitą aptirpdė iki 6 taškų (102:108), tačiau tašką rungtynėse padėjo būtent Lietuvos rinktinės aukštaūgis, kitoje atakoje pataisęs netaiklų savo komandos draugo metimą.

Beveik 39 minutes ant parketo praleidęs Domantas pelnė 17 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną varžovo metimą.

Lietuvis antrą mačą iš eilės yra netoli savo pirmojo karjeros trigubo dublio. Prieš dvi dienas aukštaūgis taip pat surinko dvigubą dublį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse Indianos klubas turėjo verstis be traumuotų vidurio puolėjų Myleso Turnerio ir Goga Bitadzes. Pastarieji sugrįžti turėtų artimiausiu metu.

Beje, „Pacers“ savo varžovus iš Detroito NBA reguliariajame sezone nugalėjo tik iš trečiojo karto. Pirmuosius du mačus kiek netikėtai laimėjo būtent „Pistons“.

„Indiana Pacers“: Domantas Sabonis, T.J.Warrenas ir T.J.McConnellas (9 rez. perd.) po 17, Justinas Holiday 16, Dougas McDermottas 14.

„Detroit Pistons“: Luke'as Kennardas 29, Langstonas Galloway 19, Andre Drummondas 15 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Markiefas Morrisas 13.