2016 10 29 /08:31

D.Sabonis žaidė solidžiai, o „Thunder“ laimėjo po fenomenalaus R.Westbrooko šou

Lietuvos rinktinės jaunasis puolėjas Domantas Sabonis stipriausioje planetos krepšinio lygoje jaučiasi vis drąsiau. Komandos naujokas sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, o jo atstovaujamas „Oklahoma City Thunder“ klubas (2-0) po pratęsimo 113:110 (25:40, 24:13, 28:30, 25:19, 11:8) namuose palaužė „Phoenix Suns“ (0-2).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Kaip jau tapo įprasta, lietuvis rungtynes pradėjo startinėje „Thunder“ sudėtyje.

Billy Donovanas ir toliau pasitiki D.Saboniu bei leido jam reikštis pirmoje rungtynių pusėje, per kurią jis ir surinko visus savo taškus, tačiau kai atėjo svarbiausios rungtynių akimirkos, puolėjui teko atsisėsti ant suolo.

Trečiojo kėlinio ketvirtąją minutę lietuvis buvo pakeistas ir daugiau aikštėje nepasirodė.

D.Sabonis aikštėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Šiame mače tikrą šou surengė „Thunder“ žvaigždė Russellas Westbrookas. Jis buvo nesulaikomas ir įmetė net 51 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo pirmas kartas per pastaruosius tris dešimtmečius, kai NBA lygoje krepšininkas surinko trigubą dublį pelnydamas 50 taškų. Paskutinį kartą tokį pasiekimą užfiksavo legendinis Kareemas Abdulas-Jabbaras.

Šiose rungtynėse į krepšį R.Westbrookas metė net 44 kartus ir tai yra didžiausias rodiklis per jo karjerą.

„Thunder“ žvaigždė įmetė ir paskutinį lemiamą bei pergalingą metimą likus 8 sekundėms.

Išgelbėti „Suns“ dar galėjo Devinas Bookeris, tačiau jo metimą blokavo Andre Robersonas, o R.Westbrookas pergalę įtvirtino realizuodamas baudų metimus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 51 taškas, Victoras Oladipo 21, Andre Robersonas ir Stevenas Adamsas po 9, Domantas Sabonis 8.

„Suns“: T.J.Warrenas 30, Devinas Bookeris 21, Ericas Bledsoe 17.