2023 10 28

D.Sabonis žaidė žvėriškai, bet „Kings“ nustelbė S.Curry magija

Domantas Sabonis ir „Sacramento Kings“ patyrė pirmąją sezono nesėkmę. Pirmosiose rungtynėse savo „Golden 1 Center“ arenoje Mike'o Browno auklėtiniai 114:122 pripažino kitos Kalifornijos ekipos „Golden State Warriors“ jėgą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domantas Sabonis per 36 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Be to, Domas šiame mače perėmė net 5 kamuolius – tai yra jo asmeninis rekordas NBA lygoje.

Svečiams Stephenas Curry pataikė septynis tritaškius iš 10 ir surinko net 41 tašką.

Lemiamas lūžis šiame mače įvyko po pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Warriors“ spurtavo atkarpa 29:12 ir atitrūko 97:79.

Po šio smūgio šeimininkai jau neatsitiesė.

Priminsime, kad būtent San Fransisko klubas nutraukė „Kings“ žygį praėjusių metų NBA atkrintamosiose.

Pirmajame sezono mače Sakramento komanda 130:114 svečiuose pranoko „Utah Jazz“.

„Golden State Warriors“ komanda sezoną pradėjo pralaimėjimu namuose prieš „Phoenix Suns“.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 39, Domantas Sabonis 19 (18 atk. kam., 7 rez. perd., 5 per. kam.), Keeganas Murray 16, Harrisonas Barnesas ir Aleksandras Vezenkovas – po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (7/9 dvit., 7/10 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Klay Thompsonas 18, Jonathanas Kuminga 12, Andrew Wigginsas 11, Chrisas Paulas (12 rez. perd., 3 per. kam.) ir Mosesas Moody – po 10.