2022 10 08

D.Sirvydis pelnė pirmuosius taškus, J.Valančiūnas buvo universalus

NBA ikisezoninėse rungtynėse taškais pasižymėjo abu žaidę lietuviai.
Jonas Valančiūnas per rungtynes su „Pistons“ Naujajame Orleane.
Jonas Valančiūnas per rungtynes su „Pistons“ Naujajame Orleane. / Sean Gardner/Getty Images/AFP nuotr.

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 107:101 (26:25, 33:26, 25:27, 23:23) pranoko Detroito „Pistons“, o lietuvis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėjas pataikė 2 dvitaškius iš 5 ir 5 baudų metimus iš 6.

Naujojo Orleano komandai Jose Alvarado pelnė 28 taškus, Nahi Marshallas – 14, Zionas Williamsonas – 13 (3/12 baudų metimai).

Rezultatyviausias „Pistons“ žaidėjas buvo Saddiqas Bey – 23 taškai.

Tuo metu Indianos „Pacers“ su Deividu Sirvydžiu išvykoje 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28) pralaimėjo Niujorko „Knicks“ ekipai. 6,5 minutės aikštėje gavęs lietuvis pelnė pirmuosius savo 6 taškus Indianos komandoje. D. Sirvydis pataikė 2 tritaškius iš 3, prametė vieną dvitaškį ir kartą suklydo.

Per pirmąsias savo rungtynes su „Pacers“ marškinėliais lietuvis žaidė tik 3 minutes ir taškų nepelnė.

Rezultatyviausias Indianos ekipos žaidėjas buvo Tyrese‘as Haliburtonas (20 taškų), o Niujorko ekipoje išsiskyrė Obi Toppinas (24).