2019 11 12

Dar vienas monstriškas L.Dončičiaus pasirodymas „Mavericks“ nuo nesėkmės neapsaugojo

Luka Dončičius jau ketvirtą kartą šiame sezone peržengė 30 pelnytų taškų ribą, tačiau šįsyk net ir to neužteko „Dallas Mavericks“ (6-4) klubo pergalei. Slovėno vedama ekipa išvykoje 106:116 (21:25, 33:29, 25:30, 27:32) nusileido absoliutiems NBA lygos lyderiams „Boston Celtics“ (8-1).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Scanpix“ nuotr.

L.Dončičius šiame susitikime per beveik 34 minutes pelnė 34 taškus (8/11 dvit., 3/10 trit., 9/10 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Sezone slovėnas beveik renka trigubą dublį – jo vidurkiai siekia 28,3 taško, 10,3 atkovoto kamuolio ir 9,1 rezultatyvaus perdavimo.

„Mavs“ gretose tradiciškai nemenko indėlio šįsyk neįdėjo Kristapas Porzingis. Latvis per 20 minučių pelnė vos 4 taškus, o iš žaidimo pataikė viso labo 1 metimą iš 11.

Tiesa, „Celtics“ gretose buvo ir dar prasčiau atakavęs žaidėjas – Jaysonas Tatumas per 35 minutes pataikė vos 1 metimą iš 18 bei mačą baigė surinkęs vos 5 taškus.

Bostono komandai tai buvo 8-oji pergalė iš eilės.

„Celtics“: Kemba Walkeris 29 (8/14 trit.), Jaylenas Brownas 25 (11 atk. kam.), Marcusas Smartas 17 (6 rez. perd.), Danielis Theisas 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (9 rez. perd.), Maxi Kleberis 15 (8 atk. kam.), Dwightas Powellas ir Jalenas Brunsonas (7 atk. kam.) po 12.