2016 01 26

DeMarcuso Cousinso 56 taškai „Kings“ laimėti nepadėjo

NBA čempionate sužaistas įspūdingas mačas, pasibaigęs tik po dviejų pratęsimų. DeMarcusas Cousinsas pelnė net 56 taškus, sužaisdamas geriausia karjeros mačą, tačiau jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (20-24) klubas 128:129 (31:16, 25:30, 28:42, 31:27, 9:9, 4:5) nusileido „Charlotte Hornets“ (22-23).
DeMarcusas Cousinsas
DeMarcusas Cousinsas / „Scanpix“/AP nuotr.

Įspūdingas rungtynes sužaidė „Kings“ vidurio puolėjas DeMarcusas Cousinsas, pelnęs 56 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių. Tai rezultatyviausios „centro“ karjeros rungtynės.

„Hornets“ įžaidėjas Kemba Walkeris ketvirtojo kėlinuko pabaigoje turėjo labai gerą šansą išplėšti pergalę. Jis stojo mesti baudų „Kings“ pirmaujant 115:114, tačiau pataikė tik vieną. Žaisti buvo likę tik 0,6 sek.

D.Cousinsas pirmajame pratęsime pelnė visus 9 savo komandos taškus, tačiau drama ir vėl tęsėsi iki paskutinių akimirkų. „Hornets“ vėl turėjo paskutinę ataką savo rankose. Per 25,6 sek. atakos surengti nepavyko, liko 1,6 sek., tačiau „Kings“ suklydo ir laiką atidavė varžovams.

Vis dėlto „Kings“ neleido „Hornets“ atlikti derinio ir išmesti gero metimo, teko žaisti dar vieną pratęsimą.

Antrojo pratęsimo pradžioje šeštąją asmeninę pražangą gavo D.Cousinsas. Į akį nuo varžovo gavęs Rudy Gay'us pataikė tik vieną baudos metimą iš trijų, o likus žaisti minutę Troy'us Danielsas išlygino rezultatą – 126:126.

Omris Casspis perėmė kamuolį ir surengė gražią ataką, išvesdamas Willie Cauley-Steiną lengvam dėjimui (128:126). T.Danielsas smeigė tolimą tritaškį tik įžaidus kamuolį ir persvėrė rezultatą, palikdamas varžovams 9 sek. Sudėtingas D.Collsino metimas paskutinę sekundę išsisuko iš lanko ir „Hornets“ šventė pergalę.

„Kings“: D.Cousinsas (20/27 dvit., 1/3 trit., 13/16 baud., 7 kld.) 56, R.Gay'us (6/10 dvit., 9 atk. kam.) 20, D.Collisonas 15, O.Casspi 13 ... R.Rondo (10 atk. kam., 20 rez. perd.) 7.

„Hornets“: T.Danielsas (8/11 trit.) 28, K.Walkeris (4/17 dvit., 1/8 trit., 13/15 baud.) 24, M.Williamsas 21, J.Linas (11 rez. perd.) 20, S.Hawesas (4/5 trit., 7 atk. kam.) 18.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?