2023 02 28

Domantą Sabonį kamuojanti problema: „Gal kartais jis per daug stengiasi?“

Trečią kartą NBA „All-Star“ rungtynėse dalyvavęs Domantas Sabonis žaidžia geriausią karjeros krepšinį, bet tarp lyderių jis patenka ir pagal vieną nemalonų aspektą, kišantį jam koją šiame labai sėkmingame sezone.

Kai praėjusios savaitės pabaigoje lietuvio atstovaujami „Sacramento Kings“ istorinio rezultatyvumo rungtynėse 176:175 nugalėjo „Los Angeles Clippers“, D.Sabonis pergalingą mačo finišą galėjo stebėti tik iš šalies.

Lietuvos rinktinės aukštaūgis dar pirmojo pratęsimo pradžioje užsidirbo šeštąją pražangą ir visam laikui sėdo ant suolo, nuo kurio stebėjo, kaip jo komandos draugai išplėšia pergalę įspūdingame dviejų pratęsimų pareikalavusiame ir 58 žaidimo minutes užtrukusiame trileryje.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Domantas Sabonis

Bet tai nebuvo pirmas toks atvejis, kai Domo rungtynės užsibaigia ne sulig finaline sirena, o su teisėjo švilpuku.

„Kings“ lyderis šį sezoną yra lyderis ne pačioje maloniausioje statistinėje grafoje.