2016 11 21

Domantas Sabonis ir „Thunder“ nepasinaudojo puikia galimybe

„Indiana Pacers“ krepšininkai į Oklahomą atvyko dar nė karto šį sezoną nelaimėję išvykos rungtynių ir su traumuotu lyderiu Paulu George'u, tačiau „Oklahoma City Thunder“ gera galimybe laimėti nepasinaudojo. Domanto Sabonio ekipa namuose krito po pratęsimo 111:115 (21:30, 33:28, 16:21, 33:24, 8:12).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ po pratęsimo nusileido „Pacers“ 111:115.
  • „Thunder“ neužteko R.Westbrooko trigubo dublio.
  • D.Sabonis per 20 min. pelnė 7 tšk. ir atkvojo 6 kam.
  • „Pacers“ žaidė be P.George'o ir svečiuose laimėjo pirmą kartą.

Prieš pat rungtynes „Pacers“ trenerio Nate'o McMillano galvos skausmu tapo Paulo George'o čiurna, dėl kurios iki pat mačo Oklahomoje nebuvo aišku, ar lyderis išbėgs į aikštę.

Dvi dienas jokia aktyvia veikla neužsiėmęs P.George'as vis dėlto nepasirodė.

Bet „Pacers“ atrado kitą lyderį. Gynėjas Jeffas Teague'as pelnė 30 taškų, o 8 jų – per pratęsimą.

Nedidelių nuostolių turėjo ir „Thunder“. Kadangi dėl smegenų sukrėtimo Russello Westbrooko dubleris nuo suolo Semajus Christonas negalėjo žaisti, Oklahomos žvaigždė liko vieniša įžaidėjo pozicijoje. Todėl čia teko kartais perstumti Victorą Oladipo.

R.Westbrookas užfiksavo penktąjį trigubą dublį šį sezoną – pelnė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Tiek trigubų dublių kiek R.Westbrookas yra surinkę vos penki NBA krepšininkai kartu sudėjus.

Kita vertus, R.Westbrookas pataikė tik 13 metimų iš 34. Tiesa, pagrindinio laiko pabaigoje, likus žaisti 2,4 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, gynėjas tritaškiu išplėšė pratęsimą.

Beje, net 12 iš 13 pirmųjų metimų trečiajame kėlinyje prametę „Thunder“ buvo atsilikę didžiausiu 15 taškų skirtumu (61:76), tačiau sugebėjo jį panaikinti.

Bet pratęsimas priklausė J.Teague'ui, kuris pelnė tiek taškų, kiek visa „Thunder“ komanda (8), o iš viso dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 6 kamuolius.

Ambicingai penkiais taškais pirmosiomis minutėmis rungtynes pradėjęs D.Sabonis vėliau nebuvo labai pastebimas. Trečiojo kėlinio viduryje prisėdęs ant suolo, aikštėje 20-metis daugiau nebepasirodė.

Iš viso per 20 minučių D.Sabonis pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, suklydo ir prasižengė po 2 kartus. Tačiau jam būnant aikštėje „Pacers“ pelnė net 19 taškų daugiau nei „Thunder“. Prastesnis Oklahomos ekipoje buvo tik kito puolėjo Andre Robersono +/- rodiklis (-27).

„Thunder“: R.Westbrookas 31 (11 atk. kam., 15 rez. perd.), E.Kanteris 16, V.Oladipo 14, J.Grantas 9.

„Pacers“: ​J.Teague'as 30, T.Youngas 20, G.Robinsonas 16 (11 atk. kam.), M.Turneris 15, M.Ellisas 12 (7 rez. perd.), A.Brooksas 10.