2023 04 09

Drama J.Valančiūno akivaizdoje: R.Gobert'as smogė komandos draugui

Jonas Valančiūnas ir „New Orleans Pelicans“ (42-39) komandai siekiant svarbiausios pergalės NBA reguliariajame sezone, varžovų „Minnesota Timberwolves“ (41-40) stovykloje įvyko nemažas konfliktas.

Antrajame kėlinyje minutės pertraukėlės metu ant „vilkų“ suolo susikivirčijo Rudy Gobert'as ir Kyle'as Andersonas.

Iš pradžių vyrai riejosi žodžiais, bet netrukus prancūzas priartėjo prie amerikiečio ir sudavė jam ranka.

Į situaciją greitai sureagavo kitas „Timberwolves“ žaidėjas Taureanas Prince'as, nustūmęs R.Gobert'ą šalin, o šis po incidento patraukė į rūbinę ir iš jos nebegrįžo.

„The Athletic“ žurnalistas Shamsas Charania pranešė, kad Mineapolio komanda pasikarščiavusį vidurio puolėją iš karto išsiuntė namo.

13 minučių iki konflikto aikštėje praleidęs prancūzas pelnė 2 taškus, atkovojęs 3 kamuolius ir stipriai nusileido per du kėlinius beveik dvigubą dublį (9 taškai ir 11 atkovotų kamuolių) surinkusiam J.Valančiūnui.

Tiesa, be R.Gobert'o likę „Timberwolves“ susiėmė ir pasiekė svarbią pergalę 113:108, pakildami į aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje ir nustumdami žemyn J.Valančiūno ekipą.

Tiek „vilkai“, tiek „pelikanai“ varžysis Vakarų konferencijos įkrintamosiose varžybose. Apie jas plačiau skaitykite čia.