Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 23

Dvigubą dublį rinkęs J.Valančiūnas padėjo „Pelicans“ grįžti į pergalių kelią

„New Orleans Pelicans“ (19-12) prieš pat rungtynes neteko lyderio Ziono Williamsono, kuriam teko izoliuotis nuo komandos pagal NBA sveikatos ir saugumo protokolą, tačiau nutraukė nesėkmių seriją.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po keturių pralaimėjimų iš eilės „Pelikanai“ savo žiūrovų akivaizdoje 126:117 (37:17, 28:29, 29:29, 32:42) pranoko „San Antonio Spurs“ (10-21) klubą.

Lietuvis Jonas Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu – pelnė 16 taškų (6/12 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.) ir sugriebė 10 kamuolių.

26 minutes žaidęs vidurio puolėjas dar perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

„Pelicans“ į pergalę vedė nuostabiai žaidęs C.J.McCollumas, pataikęs 7 tritaškius – visa komanda iš toli pasižymėjo 13 sykių – ir pridėjęs 9 rezultatyvius perdavimus bei 8 atkovotus kamuolius.

Jau pirmąjį kėlinį net 20 taškų persvara laimėję šeimininkai (37:17) vėliau pirmavo ir 23. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje „Spurs“ po spurto 10:0 buvo priartėjusi iki 8, bet C.J.McCollumas tuomet vienas užbaigė intrigą.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 40 (7/14 trit., 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (10 atk. kam.), Trey Murphy 15, Willy Hernangomezas 13 (7 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12.

„Spurs“: Jeremy Sochanas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Tre Jonesas 19, Joshas Richardsonas 14, Jakobas Poeltlas 13, Stanley Johnsonas 12, Devinas Vassellas 10 (9 atk. kam.).