2017 03 15

Dviženklį deficitą panaikinę „Warriors“ krepšininkai vos išnešė sveiką kailį mače su „76ers“, o lygos čempionai „Cavaliers“ vargo neturėjo

„Golden State Warriors“ (53-14) likimas buvo pakibęs ore, tačiau Draymondas Greenas lemiamomis akimirkomis ėmėsi iniciatyvos ir padėjo NBA vicečempionams namuose 106:104 (35:34, 23:25, 20:31, 28:14) palaužti „Philadelphia 76ers“ (24-43).
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.

Pirmaujanti komanda šiame mače keitėsi net 21 kartą, o svečiai iš rytinės pakrantės trečiajame kėlinyje turėjo milžinišką 16 taškų persvarą, tačiau jos išsaugoti neįstengė.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Warriors“ spurtavo, o sėkmingą atkarpą 10:0 pratęsė ir prasidėjus paskutiniam ketvirčiui. Tuomet jie atsilikimą sumažino iki 4 taškų ir rungtynių svarstyklės pradėjo krypti šeimininkų naudai.

Galiausiai Shaunas Livingstonas persvėrė rezultatą, o paskutinėmis minutėmis iniciatyva jau priklausė Auksinės valstijos komandai.

„Warriors“ gretose puikų pasirodymą surengė D.Greenas, pelnęs 20 taškų, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 7 ir perėmęs 4 kamuolius bei blokavęs 6 metimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (5/13 tritaškių), Klay Thompsonas 28 (5/9 tritaškių), Draymondas Greenas 20 (8 rez. perd., 7 atk. kam., 6 blk.), Mattas Barnesas 10 (9 atk. kam.).

„76ers“: Dario Šaričius 25 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jahlilas Okaforas 22, Ruchaunas Holmesas 14, Timothe'as Luwawu 10.

Tuo tarpu lygos čempionui „Cleveland Cavaliers“ (44-22) sekėsi kur kas lengviau.

Larry Sanderso debiutiniame mače Ohajo ekipa 128:96 (44:26, 30:22, 30:22, 24:26) namuose patiesė „Detroit Pistons“.

Šeimininkai šiame mače pataikė dešimt pirmų savo tritaškių ir prieš tokį tolimų metimų uraganą Detroito komanda neatsilaikė.

„Jie žaidė fantastiškai, o mes tragiškai“, – geriausiai įvykius aikštėje nupasakojo „Pistons“ strategas Stanas van Gundy.

Vakaro didvyriu vėl tapo LeBronas Jamesas. „Cavs“ lyderis atliko 52-ąjį savo karjeros trigubą dublį ir trečią per pastarąsias šešias dienas.

LeBronas pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Neseniai Klivlando ekipą papildęs aukštaūgis L.Sandersas žaidė epizodiškai – per dvi minutes spėjo pramesti vieną metimą ir du kartus pažeidė taisykles.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 26, Imanas Shumpertas 18, LeBronas Jamesas (11 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Richardas Jeffersonas po 16.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 17, Marcusas Morrisas 13 (7 atk. kam.), Ishas Smithas 12, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 11.