2019 11 16

Eilinis D.Sabonio dublis neišgelbėjo komandos nuo siautulingo J.Hardeno

Šeštą dvigublį dublį iš eilės NBA rungtynėse surinkęs Domantas Sabonis dominavo prieš nukraujavusią „Houston Rockets“ (9-3) priekinę liniją, tačiau Indiana Pacers (7-5) svečiuose 102:111 (22:26, 27:28, 26:30, 23:31) turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Dougo McDermotto tritaškio „Pacers“ klubas buvo arčiau pergalės (88:84), tačiau tuomet prasidėjo rezultatyviausio lygos krepšininko Jameso Hardeno šlovės minutės.

Taškus pelnius R.Westbrookui, „Rockets“ barzdočius pelnė 12 taškų taškų be atsako, o „raketos“ nutolo per 10 taškų (98:88). Per likusias penkias minutes svečiai dar bandė vytis, tačiau Teksaso komanda įsirašė jau devintąją pergalę.

Dar vieną susitikimą be Myleso Turnerio turėję verstis „Pacers“ krepšininkai šįkart buvo baudos aikštelės karaliai, kadangi „Rockets“ klubas dėl galvos sutrenkimo šiandienos rungtynėse neturėjo pagrindinio vidurio puolėjo Clinto Capelos.

Tuo pasinaudojęs Domantas Sabonis per beveik 36 minutes pelnė 18 taškų (6/12 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo.

Kitoje barikadų pusėje Jamesas Hardenas pelnė net 44 taškus (6/14 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus kamuolį perėmė.

„Houston Rockets“: Jamesas Hardenas 44, Benas McLemore'as 21, Russellas Westbrookas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Indiana Pacers“: Domantas Sabonis ir Dougas McDermottas po 18, T.J.McConnellas ir Aaronas Holiday po 12, Justinas Holiday 10.

Beje, dar pačioje rungtynių pradžioje „Pacers“ dėl nugaros spazmų prarado vieną savo lyderių ir pagrindinį atakų organizatorių Malcolmą Brogdoną.

Rytų konferencijoje Indianos krepšininkai dalijasi 5-6 vietas. „Raketos“ Vakarų konferencijoje nusileidžia tik „Lakers“ ir yra antros.

Kiti šeštadienio rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Detroit Pistons“ 109:106

„Orlando Magic“ – „San Antonio Spurs“ 111:109 (E.Fournier 26 tšk.).

„Los Angeles Lakers“ – „Sacramento Kings“ 99:97 (L.Jamesas 29 tšk., 11 rez. perd.)

„Memphis Grizzlies“ – „Utah Jazz“ 107:106

„Washington Wizards“ – „Minnesota Timberwolves“ 137:116 (B.Bealas 44 tšk., 10 rez. perd.; K.Townsas 36 tšk.).

„Oklahoma City Thunder“ – „Philadelphia 76ers“ 127:119 (J.Embiidas 31 tšk., 12 atk. kam.)

„Golden State Warriors“ – „Boston Celtics“ 100:105.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?