2021 10 25

Epizodiškai prieš buvusią komandą žaidęs I.Brazdeikis kalnų nenuvertė

Igno Brazdeikio atstovaujama „Orlando Magic“ (1-2) ekipa iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone. Floridos klubas svečiuose 110:104 (27:29, 25:28, 22:23, 36:24) įveikė iki tol nepralaimėjusius „New York Knicks“ (2-1).
Immanuelis Quickley ir Ignas Brazdeikis
Immanuelis Quickley ir Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis nugalėtojų gretose žaidė tik epizodiškai.

Lietuvis žengė ant parketo tik 2 minutėms ir 6 sekundėms ir per šį laiką pasižymėjo tik pramestu tritaškiu ir pražanga. Jam esant aikštėje „Magic“ varžovams nusileido 6 taškais.

Tai antros iš eilės Iggy rungtynės, kuriose jis nepelnė taškų. Iš viso šiame sezone beveik 34 minutes per trejas rungtynes ant parketo praleidęs Kanados lietuvis įmetė tik 2 taškus.

Vis dėlto šįsyk I.Brazdeikis galėjo džiaugtis pergale prieš buvusį savo klubą, kuris jį pašaukė 47-u šaukimu 2019 m. naujokų biržoje.

Po trijų ketvirčių „Magic“ dar atsiliko 74:80, bet pradėjo lemiamą ketvirtį pelnydama 12 taškų iš eilės ir perimdama pranašumą – 86:80.

Panašią persvarą svečiai iš Orlando išlaikė ir paskutinėmis minutėmis. „Magic“ likus trims minutėms pirmavo 101:92, o po Cole'o Anthony baudų metimų likus 25,5 sek. įgijo dviženklį pranašumą – 106:96.

„Knicks“ keliais sėkmingais epizodais dar sušvelnino atsilikimą, bet išlikti pergalingame kelyje nesugebėjo.

„Magic“ pergalę atnešė įspūdingai ketvirtajame kėlinyje pasirodęs Terrence'as Rossas, kuris pelnė visus 22 savo taškus per paskutinę rungtynių atkarpą.

„Knicks“: Julius Randle'as 30 (6/14 dvit., 2/10 trit., 12/14 baud., 16 atk. kam.), Derrickas Rose'as 23 (5/8 trit.), RJ Barrettas 12 (5/17 metimai), Mitchellas Robinsonas (10 atk. kam.) ir Kemba Walkeris po 10.

„Magic“: Cole'as Anthony 29 (5/9 trit., 16 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence'as Rossas 22, Wendellis Carteris (9 atk. kam.) ir Jalenas Suggsas po 11, Franzas Wagneris (7 atk. kam.) ir Mo Bamba (13 atk. kam.) po 10.