Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 12 26

Fantastišką kėlinį sužaidę „Mavericks“ nepaliko vilčių „Lakers“

Per NBA Kalėdų antrąsias rungtynes Dalaso „Mavericks“ nugalėjo Los Andželo „Lakers“ ekipą 124:115 (21:28, 22:26, 51:21, 30:40).
Luka Dončičius
Luka Dončičius / USA TODAY Sports nuotr.

Pirmojoje rungtynių dalyje galingai rungtyniavusio LeBrono Jameso vedami „Lakers“ nuolat buvo priekyje ir prieš didžiąją pertrauką turėjo 11 taškų pranašumą (54:43).

Vis dėlto trečiajame kėlinyje visas Los Andželo ekipos įdirbis buvo nupūstas uraganinio šeimininkų puolimo. „Mavericks“ per 12 minučių sugebėjo pelnyti net 51 tašką (klubo rekordas), laimėti trečią kėlinį 51:21 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Dalaso ekipai Luka Dončičius pelnė 32 taškus (9 atk.k., 9 rez.p.), Christianas Woodas – 30 (8 atk.k., 7 rez.p.), Timas Hardaway – 26. „Lakers“ komandai L.Jamesas pelnė 38 taškus (6 atk.k., 5 rez.p.), tačiau savęs vertų pagalbininkų veteranas neturėjo.

Po šių rungtynių NBA Vakarų konferencijoje „Mavericks“ (18 pergalių ir 16 pralaimėjimų) lieka 8-ti, o „Lakers“ (13/20) – 13-ti.