2022 05 20

Fantastiška reakcija: „Celtics“ sutriuškino „Heat“

Skaudų pralaimėjimą pirmajame NBA Rytų konferencijos finalo serijos mače patyrusi „Boston Celtics“ puikiai sureagavo. Alas Horfordas ir Marcusas Smartas grįžo ant parketo ir svečiuose žaidęs Bostonas 127:102 (35:24, 35:21, 26:26, 31:31) patiesė „Miami Heat“.
Jaysonas Tatumas
Jaysonas Tatumas / „Scanpix“ nuotr.

Tai reiškia, kad serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1-1 ir „Celtics“ perėmė namų aikštės pranašumą.

Dabar įvykiai kelsis į Bostoną. Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas iš naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

M.Smartas pirmą dvikovą praleido dėl pėdos skausmų, o A.Horfordas nežaidė dėl sveikatos ir saugumo protokolų, bet sugrįžę į rikiuotę iš esmės pakeitė „Celtics“ veidą.

Nors mačą geriau pradėjo „Heat“ (18:8), svečiai žaibiškai sureagavo ir smogė atkarpa 27:6.

Į ilgąją pertrauką „Celtics“ išsinešė rekordinę 25 taškų persvarą (70:45), o pačioje mačo pabaigoje savo pranašumą buvo padidinę net iki 34 taškų.

Jaysonas Tatumas nugalėtojams per 31 minutę pelnė 27 taškus, M.Smartas pridėjo 24 taškus, 12 rezultatyvių perdavimų ir 9 atkovotus kamuolius.

Majamio ekipoje tradiciškai rezultatyviausias buvo 29 taškus per 32 minutes įmetęs Jimmy Butleris.

„Heat“: Jimmy Butleris 29, Gabe'as Vincentas ir Victoras Oladipo – po 14, Tyleris Herro 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27, Jaylenas Brownas ir Marcusas Smartas (9 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam.) – po 24, Grantas Williamsas 19, Alas Horfordas ir Paytonas Pritchardas – po 10.