2021 04 28

Fantastiškas L.Dončičiaus pasirodymas sutalžė „Warriors“

Luka Dončičius sužaidė dar vieną įspūdingą mačą ir padėjo „Dallas Mavericks“ (34-27) svečiuose 133:103 (36:12, 26:17, 41:35, 30:39) parblokšti „Golden State Warriors“ (31-31) ekipą.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Slovėnas žaidė 28 minutes, tačiau to užteko, kad surinktų net 39 taškus, atliktų 8 rezultatyvius perdavimus, atkovotų 6 kamuolius, 2 sykius perimtų kamuolį ir padarytų 7 klaidas.

Svečiai iš Teksaso šiame mače dominavo nuo pat pirmojo kėlinio, kurį užbaigė fantastišku spurtu 25:0.

Vaizdas nedaug keitėsi ir po pertraukėlės, tad įpusėjus akistatai šeimininkai jau turėjo gėdingą 33 taškų deficitą.

„Warriors“ negelbėjo ir solidus lyderio Stepheno Curry pasirodymas – jis per 30 minučių pelnė 27 taškus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei 2 kartus suklydo.

Dalaso komanda Vakarų konferencijoje žengia šešta, o „Warriors“ yra dešimtas.

„Warriors“: Stephenas Curry 27, Mychalas Mulderis 26, Andrew Wigginsas 15, Jordanas Poole'as ir Kelly Oubre – po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 39, Dorianas Finney-Smithas, Timas Hardaway ir Nicolo Melli – po 13, Jalenas Brunsonas 12, Maxi Kleberas 10.