Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2017 03 07

Fantastiškas Mindaugo Kuzminsko dėjimas su pražanga įkvėpė „Knicks“ pergalingam spurtui

Mindaugas Kuzminskas trečiojo kėlinio viduryje rado laisvą koridorių „Orlando Magic“ krepšio link, tvirtai atsispyrė nuo parketo ir pašoko taip, kad sugrūdo kamuolį iš viršaus su jį vaikiusio Jeffo Greeno pražanga. „Sprogstantis dėjimas! Didysis lietuvis!“ – šaukė rungtynių komentatoriai. Lietuvis tą vakarą prie „New York Knicks“ pergalės 113:105 (20:28, 31:26, 34:38, 28:13) prisidėjo ne tik efektingu, bet ir efektyviu žaidimu.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nugalėjo „Magic“ ekipą 113:105.
  • M.Kuzminskas pelnė 8 taškus.
  • Trečiajame kėlinyje lietuvis galingai įdėjo į krepšį su pražanga.
  • „Knicks“ pergalę nukalė spurtas 23:4 ketvirtajame kėlinyje.

Šiuo dėjimu 27-erių lietuvis sukarpė dviženklę „Magic“ persvarą iki vienženklės (78:86).

Krepšininkas davė toną visai komandai, kuri ketvirtajame kėlinyje atsitiesė po slogaus starto ir per lemiamą 12 minučių atkarpą smogė 28:13. Ketvirtąjį kėlinį „Knicks“ pradėjo pelnydami 10 taškų be atsako.

Prie pergalingo spurto daugiausiai prisidėjo „Knicks“ aukštaūgis Kyle'as O'Quinnas, surinkęs 11 taškų ir 8 atkovotus kamuolius – visus ketvirtajame kėlinyje.

Spurtas 23:4 ir „Knicks“ dar likus žaisti puspenktos minutės nokautavo „Magic“ 108:96.

Per pergalingą lemiamą ketvirtį „Knicks“ leido šeimininkams pataikyti tik 17,6 proc. metimų (3/17), kai patys atakavo pavyzdiniu 54,5 proc. tikslumu (12/22).

Pavyzdingas buvo ir Mindaugas Kuzminskas. Per 16 minučių jis pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir du kartus prasižengė.

M.Kuzminskui būnant aikštėje, „Knicks“ pelnė 11 taškų daugiau nei varžovai.

Produktyvus buvo visas „Knicks“ atsarginių suolas, surinkęs 50 taškų. Rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Courtney Lee bei 17 pridėjęs Lance'as Thomasas.

„Knicks“ vertėsi be kelio skausmus jutusio Carmelo Anthony.

Pralaimėjusiems prancūzas Evanas Fournier pelnė 25 taškus. „Knicks“ pradėjo rungtynes su Ronu Bakeriu starto penkete, tačiau kai E.Fournier prieš jį pelnė 11 taškų per kelias minutes, „Knicks“ atsisakė mažo penketo idėjos ir pasodino epizodinį žaidėją ant suolo.

„Knicks“ su 26 pergalėmis ir 38 pralaimėjimais nuo Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų maršruto atsilieka 5 pergalėmis.

„Knicks“: C.Lee 20, L.Thomasas 17, W.Hernangomezas ir K.Porzingis po 14, D.Rose'as 12, K.O'Quinnas 11, J.Holiday 10.

„Magic“: E.Fournier 25, A.Gordonas 17, E.Paytonas 16 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), J.Greenas 15, B.Biyombo 10 (14 atk. kam.).