Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 10 20

Fantastiško Lukos neužteko: „Suns“ įspūdingai sugrįžo ir šventė pergalę

Luka Dončičius sužaidė puikias rungtynes, bet tai pergalės „Dallas Mavericks“ ekipai pirmosiose sezono rungtynėse negarantavo. Įtemptą dramą galiausiai 107:105 (24:32, 21:30, 31:19, 31:24) laimėjo „Phoenix Suns“.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Devinas Bookeris pelnė 28 taškus nugalėtojams, o pergalingą metimą, likus 9,7 sek., pataikė Damionas Lee.

Keturis sezonus „Golden State Warriors“ praleidęs ir vasarą į „Suns“ persikėlęs D.Lee įkrėtė keletą tritaškių ketvirtajame kėlinyje, bet svarbiausiu momentu tapo jo paskutinis dvitaškis. Itin sunkų šūvį iš vidutinio nuotolio paleido „Suns“ naujokas, tačiau neprašovė.

L.Dončičius turėjo galimybę pergalę padovanoti ir savo komandai, bet jo tritaškis buvo netikslus. Luka iš viso suvertė 35 taškus, Christianas Woodas pridėjo 25.

Itin saldi buvo tai pergalė „Suns“ žaidėjams, kuriuos būtent „Mavs“ eliminavo atkrintamosiose praėjusiame sezone.

„Suns“ šiose rungtynėse vienu metu atsiliko net 22 taškais, tačiau sugebėjo pademonstruoti charakterį jau pačiose pirmose sezono rungtynėse.

67:45 pirmavo Dalaso komanda trečiojo kėlinio pradžioje, 93:80 – kai buvo likusios aštuonios minutės iki rungtynių pabaigos. Tačiau „Suns“ spaudė iki pabaigos.

Kitas rungtynes „Mavs“ žais prieš „Memphis Grizzlies“ šeštadienio vakarą, „Suns“ vyks į Portlandą penktadienį.

„Suns“: D.Bookeris 28 (9 rez. perd.), D.Aytonas 18 (10 atk. kam.), C.Johnsonas 15, M.Bridgesas 13 (11 atk. kam.), D.Lee 11.

„Mavericks“: L.Dončičius 35 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), C.Woodas 25, S.Dinwiddie 15, R.Bullockas 10.