2023 02 14

Fenomenalaus Kyrie Irvingo finišo nepakako – „Mavs“ skaudžiai krito namuose

Kyrie Irvingas užkūrė tikrą vakarėlį ketvirtajame kėlinyje, bet į pergalę komandos nenutempė. „Dallas Mavericks“ (31-28) namuose 121:124 (23:33, 31:32, 28:35, 39:24) krito prieš „Minnesota Timberwolves“ (31-29).
Kyrie Irvingas ir Luka Dončičius
Kyrie Irvingas ir Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iš viso K.Irvingas suvertė net 36 taškus, tačiau įspūdinga tai, jog 26 iš jų gynėjas pelnė ketvirtojo kėlinio metu. Tai rezultatyviausias kėlinys jo karjeroje.

Tiesa, kuomet Dalaso ekipa turėjo šansą išlyginti rezultatą, būtent K.Irvingas atliko prastą perdavimą.

Luka Dončičius rungtynes baigė su 33 taškais savo kraityje.

Tai buvo antros rungtynės, kuriose K.Irvingas ir L.Dončičius žaidžia kartu. Abejas „Mavericks“ galiausiai pralaimėjo.

Nugalėtojams 32 taškus surinko į „All-Star“ rungtynes pirmąkart patekęs Anthony Edwardsas, Rudy Gobert'as pridūrė 21 tašką ir atkovojo 14 kamuolių.

„Mavs“ vienu metu trečiajame kėlinyje atsiliko net 26 taškais (63:89), tačiau sugebėjo pasivyti varžovus.

Kitas rungtynes „Mavs“ žais trečiadienį prieš „Denver Nuggets“.

„Mavericks“: K.Irvingas 36, L.Dončičius 33 (12 atk. kam.), C.Woodas 24.

„Timberwolves“: A.Edwardsas 32, R.Gobert'as 21 (14 atk. kam.), J.McDanielsas 19, M.Conley ir K.Andersonas po 12.