2019 11 13

Fenomenaliai žaidęs T.Youngas tapo neišsprendžiama mįsle Vakarų konferencijos lyderiams

Sezono pradžioje čiurnos traumos iš vėžių išmuštas Trae Youngas susigrąžino pirmosiomis sezono dienomis demonstruotą formą, o šiąnakt surengė kol kas įspūdingiausią savo pasirodymą. „Atlanta Hawks“ (4-6) kamuolio burtininkas surinko net 42 taškus, o jo atstovaujama ekipa išvykoje 125:121 (25:34, 38:20, 35:35, 27:32) parklupdė iki šių rungtynių Vakarų konferencijos viršūnėje buvusius „Denver Nuggets“ (7-3) krepšininkus.
Trae Youngas
Trae Youngas / „Scanpix“ nuotr.

T.Youngas šiame mače per 41 minutę pelnė 42 taškus (5/8 dvit., 8/13 trit., 8/11 baud.) ir jau trečiose rungtynėse iš eilės pelnė bent po 30 taškų. Šios rungtynės antrą sezoną NBA žaidžiančiam gynėjui tapo antromis rezultatyviausiomis jo trumpoje karjeroje – daugiau, 49 taškus, T.Youngas buvo įmetęs tik į „Chicago Bulls“ krepšį praėjusiame sezone.

Prie rezultatyvaus pasirodymo pridėjęs dar ir 11 rezultatyvių perdavimų, 21-erių krepšininkas tapo jauniausiu žaidėjų NBA istorijoje, trejose rungtynėse paeiliui pelniusiu bent 30 taškų ir atlikusiu bent 10 rezultatyvių perdavimų.

Būtent šis gynėjas traukė savo komandą ir lemiamomis rungtynių su „Nuggets“ akimirkomis.

„Hawks“ lyderis ketvirtojo kėlinio pradžioje surinko 8 taškus ir sukrovė savo komandai persvarą (114:106), o po to, kai aikštės šeimininkai buvo priartėję iki 112:116, T.Youngas per minutę pataikė 7 baudų metimus iš 8 ir „Hawks“ vėl atitrūko – 123:115.

Iš viso T.Youngas vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė net 15 taškų.

Pralaimėjimą patyrę „Nuggets“ praleido į priekį šiąnakt laimėjusias „Los Angeles Lakers“ ir „Utah Jazz“ komandas bei Vakaruose 3-5 vietas dalinasi su „Houston Rockets“ ir „Los Angeles Clippers“.

„Hawks“ Rytuose dalinasi 7-10 vietas.

„Nuggets“: Willas Bartonas 21 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Nikola Jokičius 20 (1/8 trit., 7 rez. perd.), Paulas Millsapas 19, Jamalas Murray 18 (8 rez. perd.), Monte Morrisas 14.

„Hawks“: Trae Youngas 42 (8/13 trit., 11 rez. perd., 6 kld.), Jabari Parkeris 20 (9 atk. kam.), Alexas Lenas 17 (7 atk. kam.), De'Andre Hunteris 12, Kevinas Huerteris 11.