2022 03 01

Galingą D.Sabonio ir „Kings“ pasirodymą apkartino klaidų antirekordas

Domantas Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Sacramento Kings“ (23-40) triuškino varžovus, bet solidų lietuvio pasirodymą sugadino tik pakartotas klaidų antirekordas.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukę „Karaliai“ svečiuose 131:110 (35:32, 24:27, 40:31, 32:20) pranoko „Oklahoma City Thunder“ (19-42).

D.Sabonis pelnė 14 taškų, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus per 31 minutę.

Bet padarė ir net 8 klaidas. Tai pakartotas asmeninis klaidų artirekordas NBA lygoje. Paskutinį sykį tiek sykių kamuolį praradęs D.Sabonis buvo beveik prieš metus, kai dar atstovavo „Indiana Pacers“ ekipai.

Du kėlinius lygiai su varžovais žaidusi „Kings“ (59:59) į pergalę pabėgo tik ketvirtajame. Jo pradžioje komandas dar skyrė tik 6 taškai (96:102), bet svečiai spurtavo ir atgal nebesidairė.

Po šios pergalės 13 vietą NBA Vakarų konferencijoje užimantys „Karaliai“ atstumą nuo laipteliu žemiau esančios „Thunder“ ekipos padidino iki 3 pergalių.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 37 (10 rez. perd., 7 atk. kam., 5 kld.), Olivieris Sarras 12, Tre Mannas 11, Vitas Krejči 10 (0/6 trit.), Aleksejus Pokuševskis (8 atk. kam.) ir Theo Maledonas – po 9.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 29 (10 rez. perd.), Trey Lylesas 24 (9/10 dvit.), Harrisonas Barnesas 23, Domantas Sabonis (7/8 dvit., 16 atk. kam., 7 rez. perd., 8 kld.) ir Donte DiVincenzo – po 14.

Kiti rezultatai:

Ignas Brazdeikis žaidė 4 minutes ir pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), o „Orlando Magic“ (15-47) namuose 119:103 įveikė „Indiana Pacers“ (21-42) krepšininkus.

„Cleveland Cavaliers“ – „Minnesota Timberwolves“ 122:127

„Brooklyn Nets“ – „Toronto Raptors“ 97:133

„Miami Heat“ – „Chicago Bulls“ 112:99

„Memphis Grizzlies“ – „San Antonio Spurs“ 118:105

„Milwaukee Bucks“ – „Charlotte Hornets“ 130:106