2021 10 31

Galingą dublį surinkusio D.Sabonio lemiamas šūvis skriejo pro šalį

Domantas Sabonis grįžo prie sau įprastų statistinių skaičių ir dominavo „Pacers“ (1-6) gretose, tačiau lietuvio atstovaujamas klubas toliau renkasi pralaimėjimus. Indianapolio klubas namuose 94:97 (25:22, 22:24, 19:21, 28:30) sudėjo ginklus prieš „Toronto Raptors“ (4-3).
Domantas Sabonis prieš Scottie Barnesą
Domantas Sabonis prieš Scottie Barnesą / „Scanpix“ nuotr.

Nerezultatyviose ir klampiose rungtynėse Indianapolyje nė vienai komandai viso susitikimo metu nepavyko susikurti apčiuopiamo pranašumo, tad viskas sprendėsi paskutinių ketvirtojo kėlinio minučių metu.

Solidžiau jo metu atrodę kanadiečiai prasidėjus paskutinei minutei turėjo 8 taškų pranašumą (94:86), tačiau „Pacers“ iš kovos nesitraukė.

Iš pradžių Chrisas Duarte įmetė dvitaškį, netrukus D.Sabonis perėmė kamuolį ir tritaškį įsmeigė Justinas Holiday, o komandas skyrė vienas metimas (91:94).

Fredas VanVleetas pataikė tik vieną baudą, o „Pacers“ šansus išgyventi dar labiau sustiprino Domas, įskraidinęs tolimą bombą (94:95).

Šeimininkai išbandė sezono pradžioje puikų įspūdį paliekančio lygos naujoko Scottie Barneso nervus, tačiau pastarasis prie baudų metimo linijos neklydo (94:97).

Paskutinės atakos metu D.Sabonis tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau skubotas tritaškis, kuriam lietuvis turėjo vos kiek daugiau nei 2 sek., skriejo pro šalį.

Aukštaūgis iš Lietuvos iš viso ant parketo praleido net 39 minutes, per kurias į varžovų krepšį suvertė 22 taškus (7/11 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Varžovų komandoje žibėjo minėtasis S.Barnesas, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 12 kamuolių.

Šiame mače „Pacers“ pagaliau sulaukė Cariso LeVerto pagalbos, kuris gydėsi nugaros traumą. Puolėjo žaidimo laikas buvo ribojamas, bet per 15 minučių jis spėjo pasižymėti 15 taškų.

„Indiana Pacers“: Domantas Sabonis 22 (14 atk. kam.), Justinas Holiday 16, Caris LeVertas 15, Chrisas Duarte 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jeremy Lambas 11.

„Toronto Raptors“: Scottie Barnesas 21 (12 atk. kam.), Fredas VanVleetas ir Svi Mykhailiukas po 16, OG Anunoby 15.

Kiti nakties rezultatai:

„Washington Wizards“ – „Boston Celtics“ po pratęsimo 115:112 (B.Bealas 36 / J.Brownas 34);

„Detroit Pistons“ – „Orlando Magic“ 110:103 (J.Grantas 22 / F.Wagneris 19);

„New Orleans Pelicans“ – „New York Knicks“ 117:123 (J.Valančiūnas 27 / RJ Barrettas 35);

„Philadelphia 76ers“ – „Atlanta Hawks“ 122:94 (T.Harrisas 22 / C.Reddishas 16);

„Chicago Bulls“ – „Utah Jazz“ 107:99 (D.DeRozanas 32 / D.Mitchellas 30);

„Memphis Grizzlies“ – „Miami Heat“ 103:129 (D.Meltonas 20 / J.Butleris 27);

„Milwaukee Bucks“ – „San Antonio Spurs“ 93:102 (G.Antetokounmpo 28 / D.Murray 23);

„Golden State Warriors“ – „Oklahoma City Thunder“ 103:82 (S.Curry 20 / S.Gilgeous-Alexanderis 15);

„Minnesota Timberwolves“ – „Denver Nuggets“ 91:93 (M.Beasley 18 / N.Jokičius 26);

„Phoenix Suns“ – „Cleveland Cavaliers“ 101:92 (D.Bookeris 27 / C.Osmanas 20).