2022 02 02

Galingai atsitiesę J.Valančiūnas ir „Pelicans“ – išbrido iš nesėkmių liūno NBA

Pasiaukojamai po krepšiais kovojęs Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o „New Orleans Pelicans“ (19-32) išvykoje panaikino 15 taškų deficitą ir nutraukė 4 pralaimėjimų seriją NBA lygoje.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Pelikanai“ svečiuose 111:101 (31:33, 26:32, 27:22, 27:14) nugalėjo „Detroit Pistons“ (12-38) klubą, nors trečiojo kėlinio viduryje dar buvo gerokai atsilikę nuo šeimininkų (61:76).

„Kas man patinka labiausiai, kad mes kiekvieną vakarą stengiamės tapti geresniais. Nesvarbu, kokioje situacijoje atsiduriame – mes kaunamės ir mokomės iš jos“, – teigė 26 taškus nugalėtojams pelnęs, bet dėl dviejų techninių pražangų dvikovą anksčiau laiko baigęs Brandonas Ingramas.

J.Valančiūnas prie pergalės prisidėjo solidžiu dvigubu dubliu. Lietuvis sugriebė net 6 atšokusius kamuolius puolime, taip suteikdamas savo komandai tiek pat antrųjų šansų. Iš viso jo sąskaitoje – 13 taškų (4/8 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.) ir 13 atkovotų kamuolių per 29 minutes.

„Pelicans“ vidurio puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, bet 4 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Su 19 pergalių ir 32 pralaimėjimais Naujojo Orleano klubas NBA Vakarų konferencijoje pakilo į 11 vietą. „Pistons“ Rytuose žengia priešpaskutiniai.

„Pistons“: Cory Josephas 18, Jerami Grantas 17, Frankas Jacksonas 14, Hamidou Diallo 12, Trey Lyles 9, Isaiah Stewartas 8 (11 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26, Nickeilas Alexanderi-Walkeris 14, Jonas Valančiūnas 13 (13 atk.k.), Trey Murphy III 12, Willy Hernangomezas 11, Jose Alvarado 10 (6 rez. perd.).