2023 03 10

Galingas Domanto Sabonio trigubas dublis nukalė dar vieną „Kings“ pergalę

Domantas Sabonis ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama „Sacramento Kings“ (39-26) išlieka viena karščiausių NBA komandų. Šį kartą Kalifornijos ekipa 122:117 (30:23, 39:30, 22:31, 31:33) namuose įveikė „New York Knicks“ (39-29) krepšininkus.
RJ Barrettas ir Domantas Sabonis
RJ Barrettas ir Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis aikštę paliko su trigubu dubliu: per 37 minutes pelnė 24 taškus (9/15 dvitaškių, 6/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Jis taip pat blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo ir surinko 4 asmenines pražangas.

Tai buvo devintas Domanto trigubas dublis šį sezoną ir 28 karjeroje.

Pirmoje rungtynių pusėje „Kings“ turėjo dviženklį pranašumą, bet po didžiosios pertraukos Niujorko ekipa sugebėjo atsitiesti ir ketvirto kėlinio viduryje buvo išlyginusi rezultatą – 96:96.

Visgi lemiamas minutes geriau žaidė šeimininkai.

Sakramento komanda pagal pergalių skaičių pavijo antrąją vietą Vakarų konferencijoje užimančią „Memphis Grizzlies“ ekipą. Tai buvo septinta „Kings“ pergalė per aštuonis pastaruosius mačus.

„Knicks“ taip pat pastaruoju metu žaidė labai solidžiai ir buvo laimėjusi net devynias dvikovas paeiliui. Tiesa, dabar Niujorko ekipa pralaimėjo antrą kartą iš eilės.