2020 08 20

Galingas revanšas: D.Mitchellas pelnė 30 taškų, o „Jazz“ išlygino serijos rezultatą

Donovanui Mitchellui šįkart neprireikė pelnyti 57 taškų – „Utah Jazz“ net ir be nežmoniškų savo gynėjo pastangų sugebėjo išlyginti Vakarų konferencijos pirmojo atkrintamųjų etapo serijos rezultatą. „Džiazmenai“ įtikinamai 124:105 (27:25, 34:23, 43:29, 20:28) nugalėjo „Denver Nuggets“, o serijos iki keturių pergalių rezultatas dabar yra 1-1.
Donovanas Mitchellas
Donovanas Mitchellas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame mače nepaisant D.Mitchello 57 taškų po pratęsimo suklupusi Jutos komanda šįsyk iš savo lyderio sulaukė perpus mažesnio indėlio.

Pirmadienį trečią geriausią rezultatą NBA atkrintamųjų istorijoje pasiekęs 23-ejų gynėjas šįkart per 34 minutes pelnė 30 taškų (4/7 dvit., 6/7 trit., 4/4 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. D.Mitchellas buvo rezultatyviausias ir daugiausiai perdavimų išdalinęs rungtynių žaidėjas.

Jo vedami „Jazz“ krepšininkai nuo „Nuggets“ atitrūko antrajame kėlinyje, kurį užbaigė atkarpa 9:0 ir į rūbinę išėjo pirmaudami 61:48.

Dar labiau skirtumas ūgtelėjo trečiajame ketvirtyje – D.Mitchellas per jį pataikė net penkis tritaškius, o spurtą 21:6 surengė Jutos žaidėjai ėmė triuškinti varžovus – 104:77.

Ketvirtasis kėlinys jau tapo tik formalumu – jo pradžioje „Jazz“ pabėgo net 110:79 ir nors „Nuggets“ kiek sušvelnino skirtumą, rungtynių baigčiai įtakos tai jau neturėjo.

D.Mitchello užkurta „Jazz“ snaiperių mašina šiame susitikime sumetė net 20 tritaškių (iš 44).

„Jazz“ šiose rungtynėse vėl vertėsi be gimusio vaiko sulaukusio Mike'o Conley, o „Nuggets“ ir vėl neturėjo starto penketo narių Gary Harriso ir Willo Bartono.

Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Nuggets“: Michaelas Porteris (6/9 trit.) ir Nikola Jokičius (11 atk. kam., 6 rez. perd.) po 28, Jamalas Murray 14, Monte Morrisas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (6/7 trit., 8 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 26 (4/9 trit.), Rudy Gobert'as 19 (7 atk. kam.), Joe Inglesas 18 (4/9 trit., 6 rez. perd.).