2021 05 07

Galingo J.Valančiūno pasirodymo neužteko: „Grizzlies“ krito D.Sirvydžio tvirtovėje

Ketvirtadienį gimtadienį atšventęs Jonas Valančiūnas buvo naudingiausias svečių žaidėjas, tačiau „Memphis Grizzlies“ (33-33) išvykoje 97:111 (32:31, 17:27, 21:20, 27:33) apmaudžiai krito prieš „Detroit Pistons“ (20-47).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas, paminėjęs 29-ąjį gimtadienį vakar, pelnė 19 taškų (9/12 dvit. 1/2 baud. met.), atkovojo net 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Kai JV buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 10 taškų mažiau nei varžovai.

Antrajame kėlinyje JV buvo pavaišintas saldžiu Isaiah Stewarto bloku.

Rezultatyviau už lietuvį komandoje žaidė tik Ja Morantas, kuris pelnė 20 taškų.

„Pistons“ ekipoje šanso žengti į aikštę nesulaukė Deividas Sirvydis, jis pergalę stebėjo nuo atsarginių suolo.

Wayne'as Ellingtonas ir Cory Josephas pelnė po 18 taškų Detroito komandai, kuri nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Grizzlies“ vis dar kovoja dėl vietos atkrintamosiose, o „Pistons“ siekia nebūti blogiausia lygos ekipa, mat šiuo metu Detroito komanda turi antrą blogiausią pergalių ir pralaimėjimų balansą.

„Mums to reikėjo, mes stipriai svyravome. Mūsų vaikinai buvo nunarinę galvas, prarandantys pasitikėjimą. Mums to reikėjo, kad atgaivintume pasitikėjimą, kad tęstume savo kultūros statymą“, – sakė „Pistons“ treneris Dwane'as Casey.

„Grizzlies“ pelnė tik 17 taškų antrajame kėlinyje ir tik 21 trečiajame. Prieš ketvirtą kėlinį „Pistons“ pirmavo 8 taškais, vėliau skirtumas sumažėjo ir iki vieno taškelio, tačiau Detroito krepšininkai surengė spurtą 10:3 ir vėl nutolo.

Kitas rungtynes „Grizzlies“ žais šeštadienį prieš „Toronto Raptors“.

„Pistons“: C.Josephas (11 rez. perd.) ir W.Ellingtonas po 18, I.Stewartas 15, S.Doumbouya 14, S.Bey'us ir J.Okaforas po 13, F.Jacksonas 11.

„Grizzlies“: J.Morantas 20, J.Valančiūnas 19 (9/12 dvit., 16 atk. kam.), J.Jacksonas 17, J.Koncharas 11, B.Clarke'as 10, D.Brooksas 9.