2019 03 18

Giannio Antetokounmpo karjeros vakaras pažymėtas pralaimėjimu

Giannis Antetokounmpo žaidė nesustabdomai, tačiau jo komandai pergalės tai negarantavo. Graiko atstovaujamas „Milwaukee Bucks“ (52-18) klubas namuose 125:130 (28:31, 25:31, 29:27, 43:41) krito prieš „Philadelfia 76ers“ (45-25) ekipą.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

G.Antetokounmpo suvertė net 52 taškus ir pagerino savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

Graikas pataikė 15 metimų iš 26, įskaitant 3 tritaškius iš 8, realizavo 19 baudų metimų iš 21 ir pagerino savo ankstesnį rekordą 8 taškais.

Nugalėtojams Joelis Embiidas pelnė 40 taškų ir atkovojo 15 kamuolių.

„Jis (J.Embiidas) yra kietas vyrukas, – sakė G.Antetokounmpo. – Jis puikiai ginasi, yra labai stiprus. Buvo sunku prieš jį žaisti.“

„76ers“ komandai buvo pavykę pristabdyti G.Antetokounmpo pirmoje mačo pusėje, kai graikas pataikė 5 metimus iš 13, tačiau po pertraukos „Bucks“ komandos lyderis pelnė net 35 taškus.

„Jis mus tempė visas rungtynes, – kalbėjo Milvokio komandos treneris Khrisas Middletonas. – Jis sukurdavo chaosą baudos aikštelėje, jam anksti pakrito tritaškiai, jis pagavo ritmą. Jis buvo ypatingas šiąnakt. Gaila, bet jo karjeros vakarą nesugebėjome laimėti.“

„76ers“ ekipai 28 taškus pelnė Jimmy Butleris, 19 pridėjo J.J. Redickas.

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtos Naujojoje Zelandijoje įvykdyto teroro išpuolio aukos.

„Bucks“: G.Antetokounmpo 52 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), K.Middletonas 19, B.Lopezas 14.

„76ers“: J.Embiidas 40 (15 atk. kam.), J.Butleris 27, J.J.Redickas 19, T.Harrisas 12.