Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 03 09

„Grizlis“ J.Valančiūnas riaumoja vis garsiau: lietuvis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą

Jonas Valančiūnas toliau sėkmingai pratinasi prie naujo vaidmens „Memphis Grizzlies“ (27-40) komandoje. Namuose vykusioje dvikovoje su „Utah Jazz“ (37-28) uteniškis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes bei padėjo savo ekipai iškovoti dar vieną pergalę – 114:104 (29:23, 31:30, 24:26, 30:25).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Aikštėje Jonas praleido 25 minutes, per kurias pelnė 27 taškus (12/17 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Nors šioje dvikovoje lietuviui teko stumdytis su vienu geriausiai besiginančių NBA žaidėjų Rudy Gobertu, J.Valančiūnas vien per ketvirtą kėlinį pelnė 10 taškų ir stipriai pranoko savo oponentą.

Prancūzas dvikovą paliko su 9 taškais ir 7 atkovotais kamuoliais.

27 Jono taškai – šio sezono asmeninis rekordas. Iki šiol daugiausiai – 26 taškus – jis buvo įmetęs gruodžio 5-ąją, kai dar atstovavo „Toronto Raptors“ mače su „Philadelphia 76ers“. Iki karjeros aukščiausio pasiekimo jam šį kartą pritrūko vos penkių taškų.

Kartu su J.Valančiūnu Memfio ekipą į priekį vedė Mike'as Conley. Būtent šis duetas buvo nesulaikomas paskutiniame ketvirtyje, kai šeimininkai įtvirtino savo pranašumą.

Jo metu šeimininkų turėtas šešiolikos taškų pranašumas buvo aptirpęs iki keturių taškų, bet lemiamas lūžis neįvyko.

Iš pradžių Jonas rezultatyviai užbaigė keturias atakas, o vėliau lyderio estafetę perėmė jo komandos draugas.

„Jazz“ ekipoje solidų mačą sužaidė 38 taškus surinkęs Donovanas Mitchellas, bet net 20 jo taškų ketvirtajame kėlinyje Jutos komandos neišgelbėjo.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 28 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 27, Ivanas Rabbas 15, Delonas Wrightas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 38, Joe Inglesas 14, Kyle‘as Korveris 13, Jae Crowderis 11 (11 atk. kam.), Royce‘as O‘Neale‘as 10.