2021 11 30

I.Brazdeikis gavo šansą, bet „Magic“ pratęsė juodą savo seriją

Ignas Brazdeikis gavo trenerio šansą rungtynėse, kuriose nugalėtojas dar nebuvo aiškus, bet „Orlando Magic“ (4-18) išvykoje 96:101 (19:31, 24:23, 35:27, 18:20) pralaimėjo „Philadelphia 76ers“ (11-10) klubui.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečio kėlinio pabaigoje, kai „Magic“ pirmavo vienu tašku (74:73) į aikštę žengęs lietuvis žaidė 7 minutes, bet taškų nepelnė ir pasižymėjo tik vienu perimtu kamuoliu ir viena pražanga.

I.Brazdeikis šanso sulaukė traumą patyrus Orlando klubo naujokui Jalenui Suggui. Pastarajam šiose rungtynėse lūžo nykštys.

NBA Rytų konferencijos autsaiderė metė netikėtą iššūkį „76ers“ ekipai su pasveikusiu Joeliui Embiidu. Šeimininkai išbarstė 16 taškų persvarą ir pabaigoje turėjo žaisti taškas į tašką – Mo Bambos dėjimas paskutinę minutę rezultatą išlygino (93:93).

Vis dėlto J.Embiidas netrukus išprovokavo pražangą, sumetė baudų metimus, tą patį padarė ir Tyrese’as Maxey. „Magic“ užpulti nepavyko ir svečiai pralaimėjo jau 7 kartą iš eilės.

NBA Rytų konferencijoje Orlando ekipa žengia paskutinė, o „76ers“ po šios pergalės pakilo į 11 vietą. Filadelfijos klubas sezono pradžioje buvo vienas lyderių, bet COVID-19 užsikrėtus J.Embiidui – krito žemyn.

„Philadelphia 76ers“: Sethas Curry 24, Tobias Harrisas 17 (9 atk. kam.), Joelis Embiidas 16 (13 atk. kam.), Tyrese‘as Maxey 9 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Georges Niangas 8, Andre Drummondas (12 atk. kam.) ir Matisse‘as Thybulle‘as – po 7.

„Orlando Magic“: Franzas Wagneris 27, Jalenas Suggsas 17, Gary Harrisas 16, Mo Bamba 11 (17 atk. kam., 6 blok.), Wendellis Carteris 8 (12 atk. kam.), R.J. Hamptonas 7, ... I.Brazdeikis 0 (7 min.).