2019 11 30

Į komišką konfliktą įsivėlęs J.Valančiūnas žaidė solidžiai, bet „Grizzlies“ krito

Jonas Valančiūnas įsivėlė į gan komiškai atrodžiusį konfliktą su varžovu, sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes, bet „Memphis Grizzlies“ 94:103 (24:22, 31:18, 18:35, 21:28) krito prieš „Utah Jazz“ ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas viename iš epizodų gan komiškai sužaibavo su Donovanu Mitchellu.

Panašu, kad varžovas bandė rodyti, esą JV vaidina. Lietuvis atsakė panašiais gestais ir skėsčiojamomis rankomis.

Beje, po rungtynių epizodu pasidalino ir pats D.Mitchellas.

J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Jis per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvit., 0/2 trt., 2/3 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tai – jau 11-tasis J.Valančiūno dvigubas dublis šį sezoną.

Bojanas Bogdanovičius „Jazz“ ekipai pelnė 33 taškus, iš kurių net 16 – ketvirtajame kėlinyje.

Prieš ketvirtą kėlinį „Jazz“ pirmavo 75:73 ir rungtynes nulėmė būtent B.Bogdanovičiaus pasirodymas.

Tiesa, per pertrauką „Grizzlies“ dar pirmavo 15 taškų, tačiau tuomet varžovai spurtavo ir pasivijo aikštės šeimininkus.

„Grizzlies“ jau šeštąjį kartą nelaimi rungtynių, kuriose turi dviženklę persvarą per pertrauką. Pagal šį rodiklį Memfio komanda pirmauja NBA.

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 22 (17 atk. kam.), B.Clarke'as 13, J.Morantas ir D.Brooksas po 11.

„Jazz“: B.Bogdanovičius 33, D.Mitchellas 20, R.Gobert'as 13 (13 atk. kam.), R.O'Neale'as 10.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?