2022 01 14

Įgauna pagreitį: „Pelicans“ su J.Valančiūnu kabinasi į įkrintamųjų traukinį

„New Orleans Pelicans“ (16-26) klubas su Jonu Valančiūnu pasiekė įtikinamą pergalę NBA pirmenybėse. „Pelikanai“ namuose 113:89 (28:15, 25:19, 34:29, 26:26) sutriuškino „Los Angeles Clippers“ krepšininkus (21-22).
Jonas Valančiūnas (dešinėje)
Jonas Valančiūnas (dešinėje) / „Scanpix“ nuotr.

J.Valančiūnas nugalėtojams surinko galingą dvigubą dublį.

Lietuvis per 32 minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

„Pelicans“ šiose rungtynėse atgal nesidairė ir pirmavo visą susitikimo laiką.

Jau pirmajame ketvirtyje Naujojo Orleano komanda šovė į priekį 26:7, o antrajame triuškino svečius iš Los Andželo didesniu nei 20 taškų skirtumu – 49:26.

Kojos nuo greičio pedalo „pelikanai“ neatleido ir po ilgosios pertraukos bei trečiame ketvirtyje pirmavo net 81:53.

Galiausiai, jie iškovojo jau trečią pergalę prieš „Clippers“ šiame sezone.

Tai buvo ir trečioji „Pelicans“ pergalė per pastarąsias ketverias rungtynes, o tokia sėkminga atkarpa leidžia Naujojo Orleano komandai vis labiau alsuoti į pirmojo Vakarų konferencijos dešimtuko nugaras.

Dabar Luizianos ekipa rikiuojasi dvylikta, o ją nuo dešimtosios vietos, kuri žais įkrintamosiose varžybose, skiria labai nedaug. Dešimtoje vietoje šiuo metu yra „Portland Trail Blazers“ (16-24) klubas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 18 (16 atk. kam.), Herbas Jonesas 14, Devonte' Grahamas (7 rez. perd.) ir Jaxsonas Hayesas po 13, Joshas Hartas 12.

„Clippers“: Terance'as Mannas 15, Marcusas Morrisas 12, Brandonas Bostonas, Serge'as Ibaka ir Xavieras Moonas po 10.