2021 03 25

Ilgiausią seriją lygoje tęsiantis J.Valančiūnas šventė pergalę Oklahomoje

Jonas Valančiūnas vėl buvo solidus aikštėje, o „Memphis Grizzlies“ (21-20) išvykoje (116:107) nugalėjo „Oklahoma City Thunder“ (19-25) komandą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

JV per 27 minutes pelnė 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 15 kamuolių, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kai centras iš Lietuvos buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 17 taškų daugiau nei varžovai.

JV jau 11 rungtynių iš eilės atkovoja bent po 10 kamuolių, o tai – ilgiausia tokia serija lygoje šiuo metu.

Dillonas Brooksas su 25 taškais buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, Graysonas Allenas pridėjo 20 taškų.

„Grizzlies“ ekipa laimėjo ketverias iš paskutinių penkerių rungtynių ir yra laimėjusi daugiau nei 50 proc. žaistų rungtynių – 21 iš 41.

Trečiajame kėlinyje Memfio komanda atsiliko 12 taškų, tačiau uždarė ketvirtį 33:12 spurtu ir perėmė rungtynių kontrolę.

„Per pertrauką aš jiems griežtai pasakiau apie jų nedisciplinuotumą, nesugebėjimą laikyti „Thunder“ žaidėjų priešais save – apie tai mes kalbėjome prieš rungtynes ne kartą. Mums trūko atkaklumo, mes daug klydome, prametėme metimus, nesigynėme taip, kaip turėtume“, – kalbėjo „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas.

Pralaimėjusiems Mosesas Brownas pelnė 19 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Alas Horfordas pridėjo 13 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“ kitas rungtynes žais išvykoje prieš „Utah Jazz“ penktadienį.

„Thunder“: M.Brownas 19, L.Dortas 14, A.Pokusevskis ir A.Horfordas po 13, K.Williamsas ir T.Jerome'as po 11.

„Grizzlies“: D.Brooksas 25, G.Allenas 20, J.Valančiūnas 16 (15 atk. kam.), D.Meltonas 14, J.Morantas 11.