2019 05 05

Intriga nemirė: barzdočiaus dūris, S.Curry klaida ir „Rockets“ triumfas per pratęsimą

Jamesas Hardenas pataikė itin svarbų tritaškį pratęsimo metu, o „Houston Rockets“ ekipa šventė pergalę 126:121 (25:26, 33:23, 33:35, 21:28, 14:9) prieš „Golden State Warriors“.
Jamesas Hardenas
Jamesas Hardenas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Warriors“ vis dar pirmauja 2-1.

Likus žaisti 49 sekundes, J.Hardenas smeigė iš toli ir padidino skirtumą iki šešių taškų (124:118).

Kevinas Durantas sumetė baudų metimus, tačiau J.Hardenas atsakė taikliu metimu.

Tada atėjo S.Curry nešlovės valandėlė, kai vienas prieš krepšį iššokęs gynėjas apmaudžiai neįdėjo iš viršaus ir „Rockets“ pergalė jau nebekėlė abejonių.

J.Hardenas nugalėtojams iš viso pelnė 41 tašką, o Kevinas Durantas pralaimėjusiems sumetė net 46 taškus.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį.

J.Hardenas vedė komandą į priekį nepaisant to, kad praėjusiose rungtynėse skaudžiai susižeidė abi akis.

„Tai Jamesas. Toks jau jis“, – sakė „Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni.

„Mus apžaidė. Manau, kad varžovai žaidė tikrai gerai. Jie nusipelnė pergalės“, – po mačo sakė „Warriors“ strategas Steve'as Kerras.