2023 02 07

Įspūdingą dėjimą sugėręs D.Sabonis ir „Kings“ pasilinksmino su „Rockets“

Domantas Sabonis liko arti trigubo dublio, o „Sacramento Kings“ (30-23) šventė lengvą pergalę NBA lygoje.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

„Karaliai“ išvykoje 140:120 (31:24, 34:24, 34:40, 41:32) sutriuškino autsaiderę „Houston Rockets“ (13-41) ekipą.

32 minutes žaidęs Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 17 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), išdalindamas 10 rezultatyvių perdavimų ir tik atkovotų kamuolių grafoje šįkart degė ne dviženklis skaičius – 7.

Vidurio puolėjas taip pat perėmė 2 kamuolius ir pasižengė 5 sykius.

Jau antrąją rungtynių minutę D.Sabonis sugėrė įspūdingą varžovo KJ Martino dėjimą kaire ranka, tačiau galiausiai paskutinis juokėsi lietuvis.

„Kings“ nuo šeimininkų atitrūko jau rungtynių pradžioje. De‘Aaronas Foxas grįžo į rikiuotę, praleidęs dvejas rungtynes dėl asmeninių priežasčių, o „Karaliai“ dominavo 65:48.

„Rockets“ po didžiosios pertraukos buvo kiek priartėjusios (88:99), tačiau dar vienas Sakramento ekipos spurtas padėjo tašką intrigai.

„Kings“ išlipo iš dviejų nesėkmių iš eilės duobelės, o „Rockets“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengė „Kings“ ekipos naujokas, ketvirtasis šaukimas Keeganas Murray, pataikęs net 8 tritaškius iš 12 ir surinkęs 30 taškų bei 6 atkovotus kamuolius.

Ir pelnyti taškai, ir pataikyti tritaškiai – jaunuolio karjeros rekordai NBA.

„Rockets“: Jalenas Greenas 27, Kenyonas Martinas 18 (8 atk. kam.), Ericas Gordonas 16 (8 rez. perd.), Alperenas Šengunas 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jabari Smithas 13.

„Kings“: Keeganas Murray 30 (8/12 trit., 6 atk. kam.), Malikas Monkas 20, Domantas Sabonis 17 (10 rez. perd., 7 atk. kam.), De‘Aaron Foxas (8 rez. perd.) ir Kevinas Huerteris – po 16, Trey Lylesas 14.