Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 13

Įspūdingą epizodą sukūręs J.Valančiūnas džiaugėsi svarbia „Pelicans“ pergale

Prieš tiesioginį konkurentą Jusufą Nurkičių aikštėje visiškai dominavęs Jonas Valančiūnas ir „New Orleans Pelicans“ (33-35) šventė užtikrintą pergalę.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Pelikanai“ namie 127:110 (42:25, 32:29, 35:19, 18:37) sutriuškino „Portland Trail Blazers“ (31-37) krepšininkus.

J.Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Vidurio puolėjas iš Utenos pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/1 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus per 21 minutę.

Lietuvis ryškiai dominavo prieš tiesioginį konkurentą J.Nurkičių, kuris žaidė vos 10 minučių ir liko be taškų. Trečiajame kėlinyje JV būtent prieš bosnį sukūrė įspūdingą epizodą. Iš pradžių praleidęs varžovo smūgį, jis galingai sužaidė nugara ir sugrūdo kamuolį į krepšį.

Vedama antramečio Trey‘aus Murphy šeimininkų ekipa greitai šovė į priekį ir vienu metu triuškino svečius net 39 taškų skirtumu (115:76). „Trail Blazers“ gėdingą deficitą kiek sumažino tik mačo pabaigoje.

Karjeros pasirodymą surengęs 22-ejų amerikietis per 29 minutes pelnė 41 tašką, pataikęs net 9 tritaškius iš 14. Jis taip pat sugriebė ir 7 kamuolius.

Dėl NBA atkrintamųjų kovojanti Naujojo Orleano ekipa po šios pergalės atsiplėšė nuo 13 vietą užimančios Portlando ekipos ir šiuo metu kartu su „Utah Jazz“, „Oklahoma City Thunder“ ir „Los Angeles Lakers“ Vakarų konferencijoje dalinasi 9-12 pozicijas. Visų ekipų pergalių ir pralaimėjimų santykis identiškas – 33-35.

„Pelicans“: Trey Murphy 41 (9/14 trit., 7 atk. kam.), C.J. McCollumas 22 (4/8 trit., 11 rez. perd.), Joshas Richardsonas 19 (4/8 trit.), Herbas Jonesas 16 (7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 11 (12 atk. kam., 2 blok.).

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 17 , Kevinas Knoxas ir Shaedonas Sharpe'as – po 14, Cameronas Reddishas 11, Trendonas Watfordas (7 atk. kam.), Nassiras Little'as (6 atk. kam.,) ir Matisse'as Thybulle'as – po 10.