Įspūdingą rungtynių pusę sužaidęs J.Valančiūnas pasižymėjo galingu dvigubu dubliu

Pailsėjęs Jonas Valančiūnas galingai sugrįžo į aikštę po savaitę trukusios NBA „All-Star“ pertraukos. Lietuvis surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujami „New Orleans Pelicans“ (34-22) namuose 127:105 (31:27, 32:23, 38:29, 26:26) sutriuškino „Houston Rockets“ (24-31).

JV šiose rungtynėse per 27 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, vieną kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Net 17 iš 20 savo taškų J.Valančiūnas surinko iki ilgosios rungtynių pertraukos ir buvo ryškus savo komandos lyderis rungtynių pradžioje. Jam po dviejų kėlinių trūko vos vieno atkovoto kamuolio iki dvigubo dublio (turėjo devynis).

Lietuvio ekipa į priekį atitrūko pirmosios rungtynių pusės pabaigoje, kai spurtavo 16:5 ir nutolo 63:50.

Dar vieną spurtą „Pelicans“ pridėjo trečiojo kėlinio pradžioje, pratęsdami sėkmingą atkarpą iki 26:8 ir atitrūkdami jau 73:53.

Vienu metu jų persvara buvo pasiekusi ir 29 taškus ketvirtajame kėlinyje.

Pergalę Naujojo Orleano ekipa iškovojo ir be apsirgusio Brandono Ingramo.

Puikiai ir prieš „All-Star“ pertrauką žaidę „Pelicans“ iškovojo aštuntą pergalę per pastarąsias devynerias rungtynes. Vakarų konferencijoje jie yra penkti.

„Rockets“ žengia dvyliktoje pozicijoje.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 28 (4/10 trit., 6 rez. perd.), Zionas Williamsonas 27 (12/21 dvit., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (14 atk. kam.), Herbas Jonesas 17 (7 per. kam.), Trey Murphy 13 (2/10 trit.), Jose Alvarado 11 (7 rez. perd.).

„Rockets“: Amenas Thompsonas 22 (8/10 dvit.), Alperenas Sengunas 20 (9 atk. kam.), Camas Whitmore'as 13, Jalenas Greenas 10 (2/8 trit.).