2021 10 31

Įspūdingai žaidęs N.Jokičius nukalė ekipai pergalę „vilkų“ tvirtovėje

Nikola Jokičius buvo labai arti įspūdingo trigubo dublio, o serbo vedama „Denver Nuggets“ (4-2) svečiuose 93:91 (23:32, 20:15, 26:26, 24:18) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (3-2).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos serbas realizavo abu baudų metimus ir svečių pranašumą padidino iki keturių (93:89).

Apsigynę svečiai galėjo uždaryti rungtynių nugalėtojo klausimą, tačiau tritaškį prametė Michaelas Porteris Jr., o N.Jokičiaus klaidą taškais pavertė D'Angelo Russellas (93:91).

Netrukus Serbijos krepšinio superžvaigždė oponentams įteikė ir dar vieną dovanėlę, tačiau kartu su komandos draugais paskutinėje atakoje nepriekaištingai atidirbo gynyboje.

Iš pradžių Willas Bartonas „nugesino“ pratęsimą išplėšti bandžiusį Michaelą Beasley, o puolime kamuolį sugriebusiam Anthony Edwardsui taškų pelnyti neleido ir N.Jokičius.

„Džokeris“ šiame mače buvo nesustabdomas – pelnė 26 taškus, atkovojo net 19 kamuolių ir išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus.

Serbas puikiai darbavosi ir kitoje aikštės pusėje, kur varžovų lyderiui Karlui-Anthony Townsui leido įmesti tik 14 taškų.

„Minnesota Timberwolves“: Michaelas Beasley 18, Karlas-Anthony Townsas (8 atk. kam.), Anthony Edwardsas (11 atk. kam.) ir D'Angelo Russellas (6 rez. perd.) po 14, Naz Reidas 12.

„Denver Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (19 atk. kam., 7 rez. perd.), Monte Morrisas 16 (5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 12, Willas Bartonas 10.

Kiti nakties rezultatai:

„Washington Wizards“ – „Boston Celtics“ po pratęsimo 115:112 (B.Bealas 36 / J.Brownas 34);

„Detroit Pistons“ – „Orlando Magic“ 110:103 (J.Grantas 22 / F.Wagneris 19);

„New Orleans Pelicans“ – „New York Knicks“ 117:123 (J.Valančiūnas 27 / RJ Barrettas 35);

„Indiana Pacers“ – „Toronto Raptors“ 94:97 (D.Sabonis 22 / S.Barnesas 21);

„Philadelphia 76ers“ – „Atlanta Hawks“ 122:94 (T.Harrisas 22 / C.Reddishas 16);

„Chicago Bulls“ – „Utah Jazz“ 107:99 (D.DeRozanas 32 / D.Mitchellas 30);

„Memphis Grizzlies“ – „Miami Heat“ 103:129 (D.Meltonas 20 / J.Butleris 27);

„Milwaukee Bucks“ – „San Antonio Spurs“ 93:102 (G.Antetokounmpo 28 / D.Murray 23);

„Golden State Warriors“ – „Oklahoma City Thunder“ 103:82 (S.Curry 20 / S.Gilgeous-Alexanderis 15);

„Phoenix Suns“ – „Cleveland Cavaliers“ 101:92 (D.Bookeris 27 / C.Osmanas 20).