2021 12 07

Įspūdingas D.Sabonio vakaras: tryško rezultatyvumu ir vedė „Pacers“ į pergalę

Domantas Sabonis surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą, o jo vedamas „Indiana Pacers“ (10-6) 116:110 (28:18, 30:29, 30:31, 28:32) namuose palaužė „Washington Wizards“ (14-11).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Taip Indianapolio komanda nutraukė keturių pralaimėjimų ruožą.

D.Sabonis žaidė 35 minutes ir pelnė pelnė 30 taškų (11/14 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 8/8 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 19-asis Domo dvigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį lygoje „Pacers“ lyderiui nenusileidžia tik jo tautietis Jonas Valančiūnas.

Šį sezoną rezultatyviau D.Sabonis žaidė vis kartą, kai 33 taškus įmetė į „Charlotte Hornets“ krepšį.

„Pacers“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir arčiau savęs priešininkų neprisileido bei gana ramiai užbaigė rungtynes.

Rezultatyviau už D.Sabonį šiame mače žaidė tik vienas krepšininkas – 34 taškus pelnęs „Wizards“ lyderis Bradley Bealas.

Rytų konferencijoje „Pacers“ užima 13 vietą ir lenkia tik „Detroit Pistons“ bei „Orlando Magic“.

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusi Vašingtono komanda toje pačioje konferencijoje žengia septinta.

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Carisas LeVertas 19, Malcolmas Brogdonas 17, Chrisas Duarte 13, Oshae Brissettas 12, Jeremy Lambas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 34, Danielis Gaffordas ir Kyle'as Kuzma – po 14, Aaronas Holiday ir Montrezlas Harrellas – po 11, Corey Kispertas 10.