Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 24

Įspūdingas rezultatyvumas – į Lietuvą suskraidęs J.Valančiūnas dominavo aikštėje

Skubus skrydis į Lietuvą dėl vizos reikalų visai neišmušė Jono Valančiūno iš vėžių. Atvirkščiai. Lietuvis pasirodė įspūdingai, bet „Memphis Grizzlies“ (23-38) ir vėl pralaimėjo.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

Klivlande vykusiose rungtynėse „Grizzlies“ 107:112 (24:37, 32:26, 28:19, 23:30) nusileido „Cavaliers“ (14-46) ekipai ir patyrė jau ketvirtą pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynes su „Clippers“ praleidęs ir į Lietuvą suskraidęs J.Valančiūnas pirmą kartą stojo į startinį penketą ir per 30 minučių pelnė 25 taškus (10/18 dvitašk., 1/1 tritašk., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo du metimus, dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Tiesa, po eilinio pralaimėjimo lietuvio nuotaika subjuro: „Pralaimėjimai užknisa. Bandome išmokti laimėti rungtynes. Statistika yra statistika. Mes į ją nežiūrime. Žiūrime į rezultatus.“

Klivlando klubą į pergalę vedė Kevinas Love'as, kuris pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą ir pelnė 32 taškus. 10 taškų puolėjas pelnė ketvirtajame kėlinyje.

Cedi Osmanas pataikė labai svarbų tritaškį, likus žaisti dvi minutes, ir persvėrė rezultatą 104:103 bei nulėmė „Cavaliers“ pergalę.

Grizliai su 23 pergalėmis ir 38 pralaimėjimais užima priešpaskutinę vietą Vakarų konferencijoje.

„Cavaliers“: K.Love'as 32, C.Sextonas 20, A.Žižičius 18, C.Osmanas 11, M.Dellavedova 10.

„Grizzlies“: J.Valančiūnas 25, M.Conley 18, J.Noah 16, D.Wrightas 15, J.Holiday 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant