Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 29 /08:23

Istorinis „lietuviško“ „Nuggets“ vakaras: panaikintas rekordinis deficitas

Ir toliau NBA aikštelėse sėkmingai rungtyniauja „Denver Nuggets“ (34-15) ekipa, kurios vadovu dirba Artūras Karnišovas, o kartu su juo klubo struktūrai priklauso ir dar du lietuviai Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius. Šį kartą Kolorado ekipa po atkaklios kovos 95:92 (16:30, 25:30, 19:17, 35:15) svečiuose pranoko „Memphis Grizzlies“ (20-31).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Scanpix“ nuotr.

Pergalingus taškus nugalėtojams likus kiek mažiau nei pusei minutės įmetė „Nuggets“ lyderis Nikola Jokičius.

Serbas, kaip įprasta, ant savo pečių traukė komandą ir surinko 24 taškus.

Įdomu tai, kad dar trečiojo kėlinio viduryje svečių pergale nė kiek nekvepėjo. „Grizzlies“ pirmavo 25 taškų (70:45) persvara ir jų laimėjimu mažai kas abejojo.

Bet per lemiamą ketvirtį Denverio klubas sugebėjo pakilti į lemiamą šturmą ir pakartojo savo franšizės atsitiesimo rekordą.

Šį sezoną dar nebuvo atvejo, kai NBA komanda sugebėtų panaikinti tokį atsilikimą.

Svečių ekipoje irgi rezultatyviausiai žaidė europietis. Marcas Gasolis įmetė 28 taškus, bet tai jo ekipos neišgelbėjo.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (9 atk. kam.), Mike‘as Conley 23 (11 rez. perd.), Kyle‘as Andersonas ir Justinas Holiday po 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24, Willas Bartonas 20, Malikas Beasley 18, Gary Harrisas 11, Monte‘as Morrisas 9.