2021 10 04

Įtemptas mačas Alytuje: „Dzūkija“ išplėšė pergalę prieš Prienų ekipą

Alytaus „Dzūkija“ (2-2) namų arenoje iškovojo itin sunkią pergalę. Ramūno Cvirkos auklėtiniai rungtynėse, kurių likimas sprendėsi paskutinę minutę, 72:69 (13:13, 19:15, 15:26, 25:15) nugalėjo Prienų „Labas Gas“ (0-3).
Joshua Newkirk
Joshua Newkirk / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Prasidėjus paskutinei minutei, „Dzūkija“ pirmavo vienu taškeliu 70:69, o prieniškių ataka buvo nesėkminga.

Apsigynusi Alytaus komanda dar ir padidino skirtumą – Martynas Zigmantavičius prasiveržė iki krepšio ir užbaigė ataką sėkmingai.

Vis dėlto nepavyko trenerio Mariaus Leonavičio planas po minutės pertraukėlės – Ignas Sargiūnas buvo užspaustas ir prarado kamuolį. Atrodė, kad rungtynės taip ir užsibaigs, bet Joshua Newkirkas nepataikė baudų metimų.

Prienų ekipa dar sugebėjo surengti lemiamą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Isiah Umipigas, bet legionieriaus tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Prienų komanda laimėjo kovą dėl kamuolių 41:30. Abi ekipos nežibėjo tritaškiais: šeimininkai pataikė 4 iš 18 (22 proc.), svečiai – 7 iš 29 (24 proc.).

Nugalėtojams Joshua Newkirkas ir Justas Furmanavičius surinko po 14 taškų.

„Dzūkija“: J.Newkirkas (5 rez. perd.) ir J.Furmanavičius po 14, M.Lukauskis ir V.Čepukaitis po 10, A.Lapeta ir M.Zigmantavičius po 8.

„Labas Gas“: I.Sargiūnas 16, J.Kljajičius 15, J.Durhamas 11 (8 atk. kam.), G.Stankevičius 9 (11 atk. kam.).