2022 12 09

J.Murray tritaškiu paskutinę sekundę išplėšė fantastišką pergalę „Nuggets“ klubui

Beprotiška rungtynių pabaiga „Denver Nuggets“ (15-10) ir „Portland Trail Blazers“ (13-12) klubų akistatoje.
Jamalas Murray
Jamalas Murray / „Scanpix“/AP nuotr.

Išvykoje žaidusi „Nuggets“ išplėšė pergalę vieno taško skirtumu – 121:120 (30:36, 33:28, 26:35, 32:21).

Fantastiškoje susitikimo pabaigoje pirmaujanti komanda per paskutines 3 rungtynių minutes keitėsi net dešimt kartų.

„Trail Blazers“ žvaigždė Damianas Lillardas dūrė tritaškį per varžovų rankas likus žaisti 9,1 sek. ir, atrodė, kad šeimininkai švęs pergalę.

Tačiau „Nuggets“ priklausė paskutinė ataka. Iniciatyvos ėmėsi Jamalas Murray, kuris nebandė lyginti rezultato ir išplėšti pratęsimo, o po klaidinančio judesio paleido tritaškį, kuris skrodė krepšio tinklelį.

Portlando ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo net puikias rungtynes sužaidęs D.Lillardas. „Trail Blazers“ lyderis pelnė 40 taškų, pataikė 9 tritaškius iš 17 ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų.

Jusufas Nurkičius pelnė 21 tašką ir sugriebė 9 kamuolius, o Jerami Grantas pasižymėjo 18 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 33 taškus pelnęs Nikola Jokičius. Vidurio puolėjas dar pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių herojaus J.Murray sąskaitoje – 21 taškas (3/10 trit.) ir 8 rezultatyvūs perdavimai. Aaronas Gordonas pelnė 20 taškų.