Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2021 11 03

J.Valančiūnas buvo nuostabus, bet „pelikanai“ skaudžiai iškepė Arizonos saulėje

Jonas Valančiūnas ir toliau žaidžia solidžiai, bet „New Orleans Pelicans“ (1-7) ekipai naujojo NBA sezono pradžia klostosi labai sunkiai. Arizonoje 100:112 (36:22, 23:26, 23:28, 18:36) pralaimėta „Phoenix Suns“ (3-3) komandai.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“/AP nuotr.

J.Valančiūnas vėl buvo viena pastebimiausių figūrų aikštėje ir per 35 minutes pelnė 23 taškus (6/12 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 5 kartus suklydo.

Uteniškio tempiama Naujojo Orleano komanda puikiai pradėjo akistatą ir antrojo kėlinio viduryje turėjo net 20 taškų pranašumą, tačiau sugriuvo po pertraukos.

Pirmą smūgį „saulės“ sudavė paskutiniame ketvirtyje, kurį pradėjo 7:0 ir perėmė iniciatyvą (83:82).

Tuomet Finikso ekipa dar sykį smogė atkarpa 11:2 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

„Pelicans“ vis dar vertėsi be Ziono Williamsono.

„Suns“ ekipoje įspūdingą pasirodymą surengė Chrisas Paulas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs net 18 rezultatyvių perdavimų.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 22, JaVale'as McGee, Devinas Bookeris – po 18, Frankas Kaminsky 17, Chrisas Paulas 14 (7 atk. kam., 18 rez. perd., 4 kld.), Jae Crowderis 13.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 23 (14 atk. kam.), Joshas Hartas 16 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 10.