2021 11 13

J.Valančiūnas buvo rezultatyviausias, bet „Pelicans“ pralaimėjo 9 sykį iš eilės

Vidurio puolėjas iš Lietuvos Jonas Valančiūnas ir vėl buvo rezultatyviausias žaidėjas komandoje, bet „New Orleans Pelicans“ (1-12) niekaip neranda kelio į pergales naujajame NBA sezone.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

29-erių aukštaūgis šįkart pelnė 20 taškų (6/13 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus per 29 minutes, bet „Pelicanai“ namuose 112:120 (25:33, 34:33, 24:29, 29:25) pralaimėjo „Brooklyn Nets“ (9-4) krepšininkams.

Be traumuotų lyderių Ziono Williamsono bei Brandono Ingramo žaidžiančiai Naujojo Orleano ekipai tai buvo jau 9 nesėkmė iš eilės. „Pelicanai“ lieka blogiausia šio sezono NBA ekipa.

Svečiuose dominavusi „Nets“ dar trečiajame kėlinyje pirmavo 21 taško persvarą, bet šeimininkai rungtynių pabaigoje šeimininkai spurtavo 11:0 ir po J.Valančiūno dėjimo persvėrė rezultatą (104:101).

Vis dėl to savo žodį tada vėl tarė „Nets“ lyderiai. „Pelicans“ gynyba nesulaukė Jameso Hardeno ir Kevino Duranto dueto. Tritaškiais prapliupę svečių lyderiai išsivežė pergalę iš Naujojo Orleano.

„Nets“, priešingai nei „Pelicans“, išgyvena nuostabią seriją – laimėjo 7 sykį iš eilės ir pirmauja NBA lygos Rytų konferencijoje.

„New Orleans Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20 (12 atk. kam.), Garrettas Temple‘as 17, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 16, Devonte Grahamas 14 (6 rez. perd., 5 kld.), Joshas Hartas 13 (7 atk. kam.).

„Brooklyn Nets“: Jamesas Hardenas 39 (6/10 trit., 12 rez. perd., 6 kld.), Kevinas Durantas 28 (3/3 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Joe Harrisas 24 (6/8 trit.), Blake‘as Griffinas 8 (0/5 trit.).