2021 02 21

J.Valančiūnas kovėsi kaip liūtas, bet „Grizzlies“ patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų

Jonas Valančiūnas išlaikė savo lygį, tačiau jo komanda „Memphis Grizzlies“ (13-13) patyrė vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų, namuose 97:128 (15:28, 19:37, 30:31, 33:32) nusileidusi „Phoenix Suns“ (19-10).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Taip pat skaudžiai šį sezoną „grizliai“ buvo kritę vos sykį – kai irgi 31 tašku nusileido „New Orleans Pelicans“.

J.Valančiūnas žaidė 25 minutes ir surinko dvigubą dublį: pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė klaidą.

Arizonos komanda iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą.

Dar iki pertraukos skirtumas tapo triuškinatis (65:34) ir antroji rungtynių pusė tebuvo formalumas.

Šeimininkus stipriai žeidė tragiškas pataikymas iš toli. Memfio komanda pataikė vos penkis tritaškius iš 33 (15 proc.), kai jų varžovai – 24 iš 46 (52 proc.).

Taip gerai iš toli Finikso komanda tritaškius metė pirmą kartą klubo istorijoje.

„Grizzlies“: Gorgui Diengas 15 , Ja Morantas 12, De'Anthony Meltonas ir Tyusas Jonesas po 11, Jonas Valančiūnas 10 (12 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 23, Mikalas Bridgesas , Cameronas Payne'as, Dario Šaričius po 19, Chrisas Paulas 16.