2022 03 10 /07:20

J.Valančiūnas sprogo rezultatyvumu, bet „Pelicans“ prapylė NBA autsaideriui

Jonas Valančiūnas svarbiausiu rungtynių metu paspaudė žvėries mygtuką, tačiau puikus lietuvio pasirodymas pergalės negarantavo. „New Orleans Pelicans“ (27-39) namuose 102:108 (17:30, 24:26, 32:25, 29:27) pralaimėjo vienam NBA autsaiderių „Orlando Magic“ (17-50).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JV žaidė 33 minutes ir pelnė 30 taškų (11/18 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė 2 kamuolius, padarė 1 klaidą bei 3 kartus prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio metu lietuvis pelnė net 16 taškų.

Nepaisant to, „Pelicans“ patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Naujojo Orleano komanda antrą mačą iš eilės turėjo verstis be traumą patyrusio Brandono Ingramo ir prisitaikyti prie lyderio netekties „Pelicans“ sekasi sunkiai.

„Žaidžiame be pagrindinio žaidėjo, tad norint parodyti geriausią veidą, reikia visų kitų žaidėjų pastangų. Reikia grįžti į anksčiau buvusią formą, nes dabartinis žaidimas nėra pateisinamas“, – įsitikinęs J.Valančiūnas.

Reikia pripažinti, kad svečiai iš Floridos šiose rungtynėse gana tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose. Prasidėjus ketvirtam kėliniui, „Magic“ turėjo dviženklę persvarą, bet J.Valančiūno ir CJ McCollumo tandemas padėjo grąžinti intrigą.

Šeimininkai buvo priartėję iki 6 taškų, bet tuomet Orlandas truktelėjo atkarpa 10:2 ir vėl nutolo.

„Orlando Magic“ ekipai priklausantis Ignas Brazdeikis nebuvo registruotas rungtynėms, nes pastaruoju metu yra išsiųstas į G lygą.

„Pelicans“: CJ McCollumas 32 (8 rez. perd., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 30 (15 atk. kam.), Herbertas Jonesas 15.

„Magic“: Cole'as Anthony 19, Gary Harrisas 16, Franzas Wagneris 15, Terrence'as Rossas 14, Wendellis Carteris 13.