Naujajame Orleane – muštynės, J.Valančiūno dublis ir „Pelicans“ nesėkmė

Jonas Valančiūnas rinko sau įprastą statistiką, rungtynes pabaigė su dvigubu dubliu, tačiau to pergalei neužteko. Pastaruoju metu galingai žaidusi „New Orleans Pelicans“ (34-23) namuose 95:106 (24:31, 34:27, 22:26, 15:22) krito prieš „Miami Heat“ (31-25) ekipą.
Jonas Valančiūnas (kairėje)
Jonas Valančiūnas (kairėje) / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 25 minutes surinko 12 taškų (6/13 dvit.) atkovojo 10 kamuolių ir blokavo vieną metimą. Jis dar po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

JV tai buvo 29-asis dvigubas dublis šį sezoną. Pagal šią statistiką Jonas visoje lygoje yra vienuoliktas.

Ketvirto kėlinio pabaigoje kilo muštynes, po kurių buvo pašalinti net keturi abiejų komandų žaidėjai.

Aistros įsiliepsnojo, kai Kevinas Love'as šiurkščiai prasižengė prieš Zioną Williamsoną. „Pelicans“ žaidėjai ėmė ginti savo lyderį ir aikštelėje prasidėjo masinis susistumdymas.

J.Valančiūnas šiame konflikte ėmėsi taikdario vaidmens.

Iš aikštės buvo išvarytas „Heat“ lyderis Jimmy Butleris ir Thomas Bryantas bei „Pelicans“ žaidėjai Jose Alvarado ir Naji Marshallas.

Prieš tai „Pelicans“ buvo laimėję keturis susitikimus iš eilės, o per pastarąsias dešimt rungtynių pralaimėjo tik antrą kartą.

Vakarų konferencijoje Naujojo Orleano komanda žengia penkta.

Majamio klubas pastaruoju metu irgi demonstruoja solidžią formą, laimėjo tris dvikovas paeiliui ir Rytų konferencijoje rikiuojasi aštuntas.