2023 02 16

J.Valančiūno indėlio nepakako: „Pelicans“ krito prieš „Lakers“ žvaigždyną

Jonas Valančiūnas rinko dvigubą dublį, tačiau „New Orleans Pelicans“ (30-29) išvykoje 102:120 (25:38, 26:17, 24:34, 27:31) neatsilaikė prieš „Los Angeles Lakers“ (27-32)

J.Valančiūnas per 31 minutę pelnė 12 taškų (6/9 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Lakers“ pelnė 12 taškų daugiau nei „Pelicans“.

Rezultatyviausias pralaimėjusių gretose buvo Brandonas Ingramas, surinkęs 25 taškus, 22 pridėjo CJ McCollumas.

Nugalėtojams Anthony Davisas pelnė 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, LeBronas Jamesas ir D'Angelo Russellas pridėjo po 21 tašką.

Tai buvo pirmos L.Jameso rungtynės po to, kai jis tapo rezultatyviausiu visų laikų NBA žaidėju. „Lakers“ forma kol kas nedžiugina – tai buvo antra pergalė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Los Andželo komandoje debiutavo visi penki nauji žaidėjai, atvykę po intensyvaus mainų maratono.

D.Russellą naujoku „Lakers“ komandoje vadinti sunku – jis čia praleido pirmus du savo NBA sezonus, tačiau tuomet buvo iškeistas.

„Pelicans“ žaidėjas Joshas Richardsonas nebaigė rungtynių, mat ketvirtojo kėlinio pradžioje užsidirbo dvi technines pražangas. Žaidėjas buvo nepatenkintas tuo, kad teisėjai neužfiksavo L.Jameso pražangos prieš jį.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais jau po „All-Star“ pertraukos – vasario 23-ąją – prieš „Toronto Raptors“.

„Lakers“: A.Davisas 28, L.Jamesas ir D.Russellas po 21, D.Schroderis 10.

„Pelicans“: B.Ingramas 25, C.McCollumas 22 (9 rez. perd.), W.Hernangomezas 14 (11 atk. kam.), J.Valančiūnas 12 (11 atk. kam.), H.Jonesas 11.